5 MACHÁLEK David   2 4   - 92 TÁCHA Zdeněk 2 2 3
14 FERDAN Jiří 2 1 4   - 97 MAURER Ondřej 2 1 3
87 BÁRTA Jan   1 2   -
HS WEBER David 1   2

Ke druhému utkání nadstavbové části odcestovali plavští hokejbalisté do Čejkovic, kde se utkali s místním "B" mužstvem a sehráli s ním výborné utkání.

Od úvodního buly byl k vidění hokejbal nejvyšší kvality a do díky oběma mužstvům. Hrálo se v obrovském tempu a iniciativa se střídala na obou stranách. Na první gól jsme si museli počkat do 12. minuty, kdy Ferdan našel před brankou M. Táchu, který byl sice tísněn, ale přesto dokázal usměrnit míček za záda domácího brankáře. O minutu později se na levé straně otevřel prostor pro Z. Táchu, ten překvapil brankáře Zavřela střelou na bližší tyčku a hosté vedli 2:0. Poté o sobě dali vědět i domácí a záhy jsme se dočkali kontaktního gólu poté, co plavští ve svém obranném pásmu několikrát zaváhali a domácí trestali. Od vyrovnání pak hostující hráče zachránil konec úvodní části, neboť domácí sice dopravili míček za Beneše, stalo se tak ale těsně po uplynutí dvacáté minuty a branka tak neplatila.

Druhá část začala plavským náporem, na skóre se však nic nezměnilo. Poté zase začali úřadovat domácí, nicméně ani oni v několika nebezpečných závarech před Benešem ukazatelem skóre nepohnuli. To se podařilo až ve 33. minutě Weberovi, který na brankovišti prokázal patřičný důraz a v přesilovce zvýšil na 3:1 pro hosty. Poté došlo k nepříjemné události, když si v nezaviněném souboji poranil koleno domácí štírek Jiroušek. V závěru třetiny se pak z dorážky na brankovišti prosadil důrazný J. Tácha a hosté vedli už 4:1.

Do závěrečné části vstupovali domácí se snahou o zvrat a začali náporem. Vítr z plachet jim ale ve 43. minutě vzal Ferdan, který se dostal do úniku a zakončil jej bezchybným bekhendovým blafákem. A když o tři minuty později zaskočil domácího brankáře střelou z ostrého úhlu Maurer, bylo o osudu utkání rozhodnuto. Plavští utkání ovládli a v závěrečné desetiminutovce přidali další dvě branky. V 52. minutě se před brankou prosadil hbitý Maurer a v poslední minutě výsledek zpečetil Z. Tácha. Plavští tak v Čejkovicích zvítězili 8:1.