5 MACHÁLEK David 1 2 1   - 97 MAURER Ondřej 1   3
14 FERDAN Jiří 3 1 3 2 - B VAZDA Radek 2 2 6
19 PÁVEK Karel 1 2 7   -
HS WEBER David 1 1 7 2

V prvním kole nadstavbové skupiny o 1. - 4. místo nastoupili plavští hokejbalisté proti Včelné.

A začali hodně aktivně. Hned na sklonku první minuty si vykoledovali faul a následující přesilovku využil M. Tácha, který měl na levé straně hodně prostoru a zamířil přesně do levého horního růžku. I v následujících minutách měli domácí převahu, která byla místy až drtivá. Hosté se bránili, seč jim síly stačily, a protože měli v brance výborného brankáře Nejedlého, skóre se velmi dlouho neměnilo. Ten si v první části připsal neuvěřitelných 22 zákroků a překonal jej až v 18. minutě Vazda, který vykroužil zpoza branky a našel skulinku pod jeho vyrážečkou.

I druhá třetina začala plavským náporem, který vyústil v přesilovou hru. V té nejprve těsně před brankářem dvakrát neuspěl Ferdan, který si spravil chuť o pár vteřin později, kdy se z voleje opřel do Machálkovy přihrávky a trefil se přesně pod horní tyčku. Ve 28. minutě se z ojedinělého protiútoku prosadili hosté a mohlo se zdát, že by spousta zahozených šancí mohla domácí hokejbalisty mrzet. Jenže hned o minutu později zachytil Ferdan soupeřovu rozehrávku a propasíroval míček do hostující sítě počtvrté. A když o dvě minuty později dorazil Vazdovu střelu Z. Tácha, bylo to 5:1. Ve 37. minutě plavští soupeře rozebrali do posledního šroubku, M. Tácha sice neupěl, ale vzápětí předložil míček Machálkovi a bylo to 6:1.

V závěrečné části dvě třetiny úporně bránící hosté poněkud odpadli a domácí přidali dalších 6 branek. Ve 45. minutě nejprve Pávek akci překombinoval, Z. Tácha ho ale vzápětí našel znovu a Pávek se tentokrát nemýlil. Ve 48. minutě pedvedli plavští rychlou přímočarou akci, na jejímž konci mířil přesně Vazda. O minutu později nabil Ferdan M. Táchovi a domácí vedli 9:1. O desátou branku se v 56. minutě postaral Weber, který se po další rychlé akci objevil sám před hostujícím brankářem. V 58. minutě se své třetí branky v utkání dočkal Ferdan a konečnou podobu skóre stanovil v poslední minutě přesnou střelou Maurer.