5 MACHÁLEK David 1 2 - 92 TÁCHA Zdeněk 1 1 4
8 TRNĚNÝ Tomáš 2 1 4   - 97 MAURER Ondřej   2 1
14 FERDAN Jiří     1 2 - HS WEBER David   2 2
19 PÁVEK Karel 1   3   -

Ve druhém semifinálovém utkání nastoupili plavští hokejbalisté proti Libníči. V utkání, které se odehrálo na Dobré Vodě, se opět museli obejít bez M. Táchy, ale nastoupil už uzdravený Maurer a k dispozici byl i Trněný.

Do vedení se záhy dostali plavští. V 6. minutě vybojoval míček Maurer a po jeho přihrávce otevřel skóre Bárta. O minutu později plavští dobře zakombinovali a na konci akce mířil přesně Trněný, který zůstal před soupeřovou brankou zcela osamocen. Libníč, která do utkání nastoupila pouze se šesti hráči do pole, v první části zahrozila z několika nebezpečných protiútoků a do jedné obrovské šance se dostala díky nepřesnosti v plavské rozehrávce. Beneš ale skvěle zasáhl a skóre tak zůstalo nezměněné.

I ve druhé třetině tempo hry převážně udávali hosté. Ve 24. minutě zakončil obléhání branky přesnou střelou z kruhu Pávek a hosté vedli 3:0. V další vyložené šanci pak Pávka skvělým zákrokem vychytal brankář Hembera a Trněného střela skončila na tyčce. Prosadil se tak až ve 35. minutě Bárta, který skóroval z dorážky na brankovišti.

Ve 44. minutě domácí využili přesilovku a snížili, ale o čtyři minuty později zvýšil Trněný na 5:1 pro hosty a bylo jasné, že dramatický závěr z minulého týdne se tentokrát opakovat nebude. Utkání se poté už spíše v poklidu dohrávalo. V 52. minutě propálil Hemberu Z. Tácha a zvýšil na 6:1. Poslední slovo patřilo domácímu Klomfarovi, který plavskou obranou prolétl jako vítr a svůj nájezd zakončil parádním bekhendovým blafákem. Utkání tak skončilo výsledkem 2:6, což znamená, že plavští potvrdili roli favorita a postoupili do finále.