5 MACHÁLEK David 1 0   - 91 TÁCHA Matěj   1 2
14 FERDAN Jiří 1 1 0   - 92 TÁCHA Zdeněk   1 -1 2
18 LAURINC Jakub   1 0   - 97 MAURER Ondřej     1
19 PÁVEK Karel 1 1 0   - HS WEBER David     -1

Odvetné utkání finále play off 1. ligy AHbK nabídlo dramatickou podívanou, po které se radují plavští hokejbalisté, kteří si vynutili rozhodující třetí zápas.

Domácí do utkání vstoupili více než aktivně a první třetina proběhla zcela v jejich režii. Všechny šance ale končily na výstroji výborného brankáře Miklíka, díky kterému zůstávalo skóre bezbrankové, a to i přes to, že na něj plavští v první části vyslali neskutečných 19 střel. Hosté hrozili pouze sporadicky, a protože nebezpečného K. Plášila vychytal Beneš, skončila první část bez branek. Stínem této části bylo zranění plavského útočníka J. Táchy, který si v nezaviněném souboji poranil koleno a skončil v nemocnici.

V první minutě druhé části jsme se konečně dočkali prvního gólu. Postaral se o něj Pávek, který se protáhl podél pravého mantinelu a našel skulinku mezi betony brankáře Miklíka. Domácí byli i nadále aktivnějším mužstvem, ve 28. minutě si vykoledoval faul aktivní Maurer a následující přesilovku sehráli domácí výborně. Mezi kruhy se ke střele dostal Ferdan, Miklík míček neudržel a Bárta jej pohodlně dorazil do sítě. V závěru druhé třetiny se pak domácí hodně zlobili na rozhodčího Karla, který velmi přísně vyloučil Z. Táchu za předčasné vyběhnutí při buly.

Do závěrečné části tak vstupovali s přesilovkou hosté, nicméně domácí se bez větších problémů ubránili. V 50. minutě se pak hostující obranou protáhl Ferdan a přesnou střelou zvýšil na 3:0. Hned o minutu později ale plavští chybovali ve svém obranném pásmu a sérii zmatků vzápětí milimetrově přesnou střelou do levého horního růžku Benešovy branky potrestal trestuhodně volný K. Plášil. Hosté rázem přidali a vše směřovalo k dramatickému závěru. V čase 58:20 hosté odvolali brankáře a 57 sekund před koncem snížili na rozdíl jediné branky. I v závěrečných sekundách se měla domácí obrana co ohánět, ale přes několik nebezpečných závarů už hosté vyrovnat nestihli. O mistrovi AHbK tak rozhodne až třetí rozhodující duel.