5 MACHÁLEK David     -1   - 92 TÁCHA Zdeněk 1   0
14 FERDAN Jiří     -3 4 - 97 MAURER Ondřej     -2 2
18 LAURINC Jakub 1 1 0   - HS WEBER David     -1
19 PÁVEK Karel     -2   - HS HEŘMAN Martin     -1

V prvním finálovém utkání 1. ligy AHbK nestačili plavští hokejbalisté na svého soupeře z Čejkovic, přestože po většinu utkání měli optickou převahu.

Plavští do utkání vstoupili velice aktivně, nicméně do vedení se už ve třetí minutě dostali domácí poté, co se K. Plášil uvolnil mezi kruhy a střelou přes obránce prostřelil Beneše. I následující minuty patřili převážně plavským hokejbalistům, jejich převaha ale byla jalová. V 10. minutě se sice z vyrovnávací branky radoval Laurinc, jenže rozhodčí hodně sporně jeho zásah pro údajnou hru vysokou holí po krátké diskusi nakonec neuznali.

Do druhé části vstoupili hosté se snahou o vyrovnání. Zapomínali ale na zadní kolečka a Beneš hned v úvodu třetiny musel likvidovat dva samostatné nájezdy domácích hráčů. V 27. minutě už ale kapituloval poté, co se projevilo otřepané nedáš - dostaneš. Na jedné straně domácí vystihli přihrávku Z. Táchy, která směřovala do vyložené šance na J. Táchu a z následného přečíslení dvou na jednoho se nemýlil K. Plášil. A když o tři minuty později využili domácí přesilovku, bylo to 3:0. O čtyři minuty později při hře tří proti třem prostřelil brankáře Miklíka Laurinc a snížil na 3:1. Ve 39. minutě plavští zakombinovali v přesilovce a Z. Tácha snížil na rozdíl jediné branky. Stačila ale jedna nepozornost v obraně a domácí po Novotného střele mířící nad Benešovu lapačku opět odskočili na dvoubrankový rozdíl.

Ve 45. minutě pak přišel další brejk domácích a s ním pátý gól v Benešově síti. Plavští se poté snažili s ukáním ještě něco udělat, naráželi ale na houževnatě bránícího soupeře a do šancí se tak dostávali hodně těžko. Jejich snaha už žádný další gól nepřinesla a utkání tak skončilo výsledkem 5:2.