14 FERDAN Jiří 1 2 5   - 97 MAURER Ondřej 1 2 3
19 PÁVEK Karel 2 1 2   - B VAZDA Radek   1 3 2
HS WEBER David     2   -
HS HEŘMAN Martin 2 1 5

K poslednímu utkání roku 2017 nastoupili plavští hokejbalisté proti Dobré Vodě. Vzhledem k tomu, že Dobrá Voda nastoupila pouze s pěti hráči do pole, bylo jasné, jakým směrem se utkání bude ubírat.

Ve 4. minutě otevřel skóre elegantním "Forsbergem" Z. Tácha, nicméně i převážně se bránící hosté občas zlobili a v 7. minutě se jim z dorážky podařilo vyrovnat. Přestože se domácí svému soupeři přizpůsobili a tempo utkání nebylo příliš vysoké, dokázali v dalším průběhu první třetiny přidat tři branky a vytáhnout skóre na 4:1. V 11. minutě se do přihrávky Z. Táchy opřel Pávek a zamířil přesně do horního růžku hostující branky. O dvě minuty později byl na konci pěkné kombinace Ferdan a domácí vedli 3:1. V 15. minutě se pak po Maurerově vyhraném vhazování trefil Heřman, což znamenalo, že první část skončila výsledkem 4:1.

Hned v úvodní minutě druhé části zakombinoval Vazda s Maurerem a Maurer uklízel míček do odkryté branky. Vzápětí se milimetrově přesnou střelou do horního růžku branky prezentoval Z. Tácha a domácí vedli 6:1. Ve 26. minutě se "do víka" krásně trefil i Vazda, což viděli všichni kromě rozhodčích, takže branka uznána nebyla a pokračovalo se ve hře. Hru tak přerušil až o minutu později Heřman, který zvýšil na 7:1. Další obrovskou šanci neproměnil J. Tácha, když trefil pouze tyčku úplně prázdné branky, nicméně J. Tácha si spravil chuť o chvilku později a přidal osmý gól domácích. Ve 30. minutě domácí obléhali hostující branku, jenže hosté unikli do protiútoku a snížili. Ve 33. minutě pak Pávek opět vyhnal všechny pavouky z levého horního rohu Schmiedovy branky a zvýšil tak na 9:2. To však bylo pohřichu vše, co jsme v utkání viděli. Ve 35. minutě byl vyloučen hostující Nekola, hosté na hřiště nastoupili pouze ve dvou hráčích a když třetí hráč nenastoupil ani po výzvě od rozhodčích, bylo utkání předčasně ukončeno. Plavští tak zvítězili 9:2.