5 MACHÁLEK David 2 1 7   - 92 TÁCHA Zdeněk 2 4 7
14 FERDAN Jiří 2 3 8   - 97 MAURER Ondřej 2 4 6
19 PÁVEK Karel 2 2 6   -
HS WEBER David     5 2

V 5. kole 1. ligy AHbK - skupiny "A" nastoupil HBC Plav na dobrovodském hřišti proti Dobré Vodě a pořádně si zastřílel.

Plavští na velkém hřišti začali hrát hodně ofenzívně, nicméně v útočném pásmu občas propadli a tak šance měli i domácí. Do vedení se hosté dostali v 9. minutě, kdy se k dorážce Maurerovy střely dostal rychlík M. Tácha. O dvě minuty později prostřelil dalekonosnou střelou vše Machálek a bylo to 0:2. Gólová smršť pak přišla v závěru první třetiny. V 15. minutě se podruhé v utkání prosadil M. Tácha, v 18. minutě procedil míček skrz Benešovy betony Zikmunda a snížil. Hosté ale odpověděli více než razantně a po gólech J. Táchy a Ferdana vytáhli skóre na 5:1.

Druhá třetina začala tak, jak první skončila. Hned v její první minutě se do přihrávky Z. Táchy zpoza branky opřel J. Tácha a přidal šestý gól plavských hokejbalistů. Vzpápětí pěknou žabičkou poslal M. Tácha do šance Maurera, ten zvýšil na 7:1 a o minutu později zakončil navlas stejnou akci Ferdan. Poté zazlobili i domácí a svou aktivitou si vykoledovali faul, z následné přesilovky ale nic nevytěžili. Ve 32. minutě pak vyrazil na zteč M. Tácha a svůj výpad zakončil střelou do levého horního růžku domácí branky. Dalších dvou branek jsme se pak dočkali ve 39. minutě. Obě vstřelil plavský kapitán Pávek.

Začátek třetí přinesl čtyři slepené branky. Nejprve se prosadil Z. Tácha, vzápětí přidal další gól M. Tácha, poté se podařilo domácím snížit, ale hned po vhazování zvýšil Z. Tácha na 14:2 pro hosty. V 56. minutě přidal patnáctý plavský gól Maurer, v poslední minutě se domácím podařilo snížit, aby 5 vteřin před koncem uzavřel divokou kanonádu Machálek. Utkání tak skončilo výsledkem 3:16.