5 MACHÁLEK David 1 3 4   - 92 TÁCHA Zdeněk 2 2 7
14 FERDAN Jiří   6 5   - 97 MAURER Ondřej 2   4 2
19 PÁVEK Karel   4 7   -
HS WEBER David 1   6

Ve 4. kole 1. ligy AHbK - skupiny "A" nastoupili plavští hokejbalisté proti Samsonu a přestože ten poměrně dlouho vzdoroval, skončilo utkání jednoznačným výsledkem.

Do první šance se hned v úvodní minutě dostal hostující Hakl, na Beneše si ale nepřišel. Domácí se rozjížděli poněkud pomaleji a proti pozorně bránícímu soupeři se zpočátku prosazovali velmi obtížně. Přesto se v 9. minutě dostali do vedení, když se pohotovou střelou z otočky trefil J. Tácha. Hosté v první části nejen pozorně bránili, ale měli i velmi nebezpečné protiútoky. A po jednom z nich v 16. minutě také přišlo vyrovnání poté, co se z dorážky prosadil Hakl. Vedení na plavskou stranu vrátil o dvě minuty později Maurer, který unikl soupeřově obraně a bekhendovým blafákem nedal hostujícímu brankáři Havlínovi šanci.

Do druhé části vlétl jako uragán J. Tácha, když dělovkou z poměrně ostrého úhlu vyhnal všechny pavouky z Havlínovy klece. O čtyři minuty později se svým typickým způsobem od mantinelu uvolnil Maurer, natlačil se mezi kruhy a zamířil přesně. Stav 4:1 vydržel přesně do poloviny utkání, kdy se po pěkné kombinaci prosadil Bárta. Tentýž hráč byl i na konci další kombinace o čtyři minuty později a plavští tak vedli už 6:1. To ale stále nebylo všechno. Ve 39. minutě se 12 sekund před koncem přesilovky trefil Machálek a v poslední minutě druhé části se své premiérové branky v prvním startu v plavském dresu dočkal mladík Weber.

I v závěrečné části na hřišti dominovali domácí. Hosté po brankostroji ve druhé třetině rezignovali a tak plavští nastříleli dalších 5 branek. Ve 45. minutě završil hattrick Bárta, vzápětí se během jednoho střídání dvakrát trefil J. Tácha a poté přidal dva slepené góly i Z. Tácha. Ten byl velmi blízko čistému hattricku, jeho další vyloženou šanci ale zastavila Havlínova lapačka. I hosté se v závěrečné části dostali do několika vyložených šancí a v té největší téměř zázračně vychytal Beneš Lence. Utkání tak skončilo výsledkem 13:1.