5 MACHÁLEK David 2 2 6   - 92 TÁCHA Zdeněk 1 1 1
19 PÁVEK Karel     1   - 97 MAURER Ondřej 1 2 6
B TÁCHA Pavel     1   -
B KOPIC Petr 1 2 6   -

K prvnímu utkání sezóny nastoupili plavští hokejbalisté proti Huricanu, a přestože potýkali s nedostatkem obránců, utkání bez větších problémů zvládli.

Od úvodního buly bylo zřejmé, jakým směrem se bude hra ubírat. Domácí svého soupeře sevřeli v jeho obranném pásmu, ten se urputně bránil a vyrážel do rychlých protiútoků. Skóre otevřel ve 4. minutě pohotovou dělovkou od modré J. Tácha. Ve 13. minutě se po pravé straně prosmýkl Machálek a střelou nad Sochackého lapačku zvýšil na 2:0. Hned o minutu později se milimetrově přesnou střelou z levého křídla trefil Z. Tácha a o dvě minuty později dorazil Machálkovu střelu od modré pohotový M. Tácha. V závěru úvodní části pak vyšel jeden z protiútoků i hostujícím hokejbalistům a Lojka snížil.

Ve druhé části plavští svůj nápor ještě vystupňovali. Brankáře Sochackého zasypali devatenácti střelami z nichž se ujaly dvě. Ve 28. minutě se z voleje trefil Maurer a o dvě minuty později zakončil přesnou střelou samostatný nájezd M. Tácha. Řadu dalších šancí plavských hokejbalistů pak zlikvidoval brankář Sochacký nebo domácí útočníky zradila nepřesná muška.

Ani v závěrečné části se obraz hry příliš nezměnil. Ve 45. minutě vyhrál Maurer buly na Machálka a ten propálil Sochackého posedmé. Konečnou podobu skóre pak stanovil v 56. minutě Kopic, který pohotově tečoval Machálkovu střelu. Plavští tak svého soupeře zdolali výsledkem 8:1.