10 SOKOLÍK Miroslav   -3 - 20 KOPIC Petr   -3
48 STEHLÍK David     -1   - 76 VAZDA Radek 1 -1
88 STEHLÍK František   1 -1   -
93 TÁCHA Pavel     -3   -

Ve druhém utkání čtvrtfinále play off nastoupili hokejbalisté plavského "B" mužstva v Čejkovicích proti domácímu "béčku" a favorizovanému soupeři dlouho srdnatě vzdorovali.

V první třetině jsme gól neviděli. Optickou převahu měli domácí, nicméně plavští urputně bránili a z obrany vyráželi do nebezpečných protiútoků. Protože ale na hřišti kralovali oba brankáři, gólu jsme se nedočkali. Domácí sice za Pivcova záda jednou míček dopravili, protože se tak ale stalo po zásahu vysokou holí, nebyla branka uznána.

Druhá třetina přinesla podobný obrázek jako třetina úvodní. Domácí se tlačili do útoku, plavští pozorně bránili a vyráželi do nebezpečných protiútoků. Do nadějných šancí se několikrát dostali Vazda, či Bartizal, v koncovce jim vždy ale chybělo pár centimetrů. Více vzruchu ale přece jen bylo před hostujícím Pivcem, který ve spolupráci s obětavě bránícími spoluhráči ustál několik závarů, které vytvořila první čejkovická řada. Domácí se nakonec přece jen dočkali vedoucí branky ve 34. minutě poté, co první střelu ještě Pivec dokázal vyrazit, ale na dorážku už byl krátký. O minutu později však do protiútoku vyrazili hosté, dostali se do přečíslení dvou na jednoho a to zakončil vyrovnávací brankou D. Kocourek.

Vstup do závěrečné části lépe vyšel domácím, kteří se prosadili po vhazování v útočném pásmu a milimetrově přesné Zavřelově střele, která skončila přesně v levém horním růžku Pivcovy branky. O vyrovnání se pak snažil agilní Vazda, jehož dravý průnik zlikvidoval brankář Zavřel s notnými problémy. V 50. minutě předvedli domácí bleskovou kombinaci a zvýšili na 3:1. I plavští ovšem ukázali, že umí hrát rychlý kombinační hokejbal, chyběla jim ale lepší koncovka. Po jedné takové kombinaci totiž Sokolík před odkrytou brankou promáchl a po další branku těsně minul Bartizal. V 58. minutě tak přišel trest v podobě čtvrtého gólu v Pivcově síti a v závěrečných sekundách pak domácí přidali ještě pátou branku.