10 SOKOLÍK Miroslav   -2 - 20 KOPIC Petr   -2
48 STEHLÍK David     -3 2 - 22 KOCOUREK Lukáš     -2
88 STEHLÍK František     -4   - 26 URBÁNEK Martin     -3
93 TÁCHA Pavel     -4   -

V prvním utkání čtvrtfinále play off 1. ligy AHbK nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti "B" mužstvu Čejkovic a podle očekávání na svého soupeře nestačili.

Hned v první minutě se do nadějné šance dostal Kopic, který vystihl soupeřovu rozehrávku, v dobré pozici ale mířil příliš vysoko. Poté už na hřišti začali dominovat favorizovaní hosté. Plavští se urputně bránili a dokázali vzdorovat do desáté minuty, kdy se hosté prosadili střelou do protipohybu brankáře Pivce. V 15. minutě domácí zapomněli na Válka, který měl před brankou dostatek prostoru, aby nedal Pivcovi šanci. V závěru třetiny pak plavští nedokázali zavřít osu hřiště a hosté je za to potrestali třetím gólem.

I druhá třetina probíhala v režii čejkovických hokejbalistů. Plavští sice ubránili oslabení, nicméně ve 26. minutě inkasovali počtvrté poté, co Pivec střelu neudržel a P. Tácha zastavil míček až těsně za brankovou čarou. Poté několikrát zahrozili i plavští a v největší šanci D. Kocourek před prázdnou brankou Urbánkovu přihrávku pouze promáchl. V závěru třetiny se pak popáté prosadili hosté, kteří potrestali plavskou chybu po vhazování.

Ve 43. minutě pak v rozehrávce chyboval D. Stehlík a čejkovičtí po rychlé kombinaci okamžitě trestali. V 51. minutě si pak soupeřovu přihrávku srazil do vlastní sítě P. Tácha a bylo to 0:7. Domácí poté bojovali alespoň o čestný úspěch, protože ale Urbánek v dobré pozici mířil pouze do brankáře Zavřela a Kopic těsně minul branku, zůstalo skóre nezměněné. Plavští tak svému soupeři podlehli 0:7.