10 SOKOLÍK Miroslav   -1 - 20 KOPIC Petr 1 1 3
48 STEHLÍK David     -1   - 26 URBÁNEK Martin   1 0 2
93 TÁCHA Pavel   1 3   -
A PÁVEK Karel 1 1 3   -

V posledním kole nadstavbové části 1. ligy AHbK nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti Huricanu a bylo jasné, že vítěz utkání postoupí do play off, zatímco pro poražené mužstvo skončí sezóna.

Lépe začali plavští. Ve 4. minutě otevřel skóre Bartizal, který za Sochackého záda usměrnil Kopicovu přihrávku. Hosté odpověděli velice rychle. Na jedné straně nejprve v přečíslení neskóroval D. Kocourek a z protiútoku vymetl levý horní růžek Pivcovy branky Lojka. Vedení na plavskou stranu vrátil v 9. minutě Pávek, který se dobře zorientoval před brankou a rozvlnil síťku dorážkou střely P. Táchy. V tu chvíli to vypadalo na slušnou přestřelku, ale další branky dlouho nepřicházely. Plavští měli územní převahu, nicméně jejich muška byla dost vychýlená. Na druhé straně měl řadu šancí i Hurican, brankář Pivec ale působil velmi jistě.

Plavští měli herní převahu i ve druhé části, i když tomu poměr střel příliš neodpovídal. Řada domácích střel totiž mířila mimo tři tyčky, a pokud přece jen nějaká střela mířila na branku, dokázal zasáhnout výborně chytající hostující brankář Sochacký. A protože stejně dobře si počínal i Pivec v plavské brance, zůstávalo skóre nezměněné.

V závěrečné části několikrát zahrozili hosté, kteří usilovali o vyrovnání. Jejich nejaktivnějším hráčem byl Lojka, který několikrát nebezpečně prověřil Pivce, nicméně ten kapitulovat nehodlal. Šance ale měli i domácí a jednu z nich také v 57. minutě využil Kopic, který do odkryté části branky usměrnil Pávkovu šikovnou přihrávku. Plavští tak zvítězili 3:1 a postupují tak do play off, kde se pravděpodobně utkají buď s "A" nebo "B" mužstvem Čejkovic.