59. Novotný Bartizal, Kopic 1:5 přesilovka

4 NOVOTNÝ Jiří 1   2 2 - 26 URBÁNEK Martin 1   0
10 SOKOLÍK Miroslav     0   - 76 VAZDA Radek   1 0
20 KOPIC Petr 1 3 3   -
88 STEHLÍK František   1 0   -
93 TÁCHA Pavel 1   2

Ve čtvrtém utkání nadstavbové části nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti Lafetě.

Lafeta měla původně k dispozici šest hráčů do pole, ale do hry jich nastoupilo pouze pět a od úvodního buly bylo zřejmé, jakým směrem se utkání bude vyvíjet. Lafeta se stáhla do defenzívy a plavkým hráčům dělalo velký problém překonat její obranný val. Přesto se v 8. minutě dostali do vedení, když se po vyhraném buly v útočném pásmu trefil P. Tácha. Poté vyrazili na zteč i domácí a v 10. minutě vyrovnali rovněž po vyhraném vhazování v útočném pásmu a střele, která byla ještě před Pivcem tečovaná.

Ve 22. minutě odešel na trestnou lavici Novotný, Lafeta v přesilovce vylezla z obranné ulity, čehož využil rychlík Bartizal. Proti němu vyběhl brankář Vobr, míček se ale dostal ke Kopicovi a ten neměl problém trefit prázdnou branku. Protože ve druhé části plavští zlepšili přechod středního pásma, přicházely i další šance. Jednu z nich ve 31. minutě přesnou střelou z kruhů využil L. Kocourek a hosté vedli 3:1.

I závěrečná část patřila plavským hokejbalistům. I domácí sice čas od času zahrozili z rychlého protiútoku, daleko více vzruchu však bylo před domácím brankářem Vobrem. Ten kapituloval ve 44. minutě poté, co Bartizalovu střelu tečoval Urbánek. Definitivní podobu skóre pak v 59. minutě stanovil Novotný, který pohotovou střelou zakončil rychlou přesilovkovou kombinaci.