20 KOPIC Petr     -2 - 22 KOCOUREK Lukáš     -2
88 STEHLÍK David     0 2 - 76 VAZDA Radek     -1
88 STEHLÍK František     0   -
93 TÁCHA Pavel     -2   -

K druhému utkání nadstavby 1. ligy odcestovali hokejbalisté plavského "béčka" na Dobrou Vodu, kde se utkali s Libníčí.

První třetina patřila domácím. Ti si hned v úvodu připravili několik vyložených šancí, ztroskotali však na plavském brankáři Pivcovi. I další minuty úvodní části patřily převážně domácím. Několik dalších šancí jim plavští nabídli sami nepřesností v rozehrávce a v přechodu středního pásma, skóre však stále zůstávalo bezbrankové. A protože ani hosté žádný z protiútoků úspěšně nezakončili, gólu jsme se v úvodní části nedočkali.

Druhá třetina byla o poznání vyrovnanější. Mírnou optickou převahu měli stále domácí, nicméně hosté z protiútoků hrozili o poznání častěji, než ve třetině úvodní a i oni byli vstřelení branky několikrát hodně blízko. Na hřišti však stále kralovali oba brankáři, takže ani ve druhé třetině žádný gól nepadl.

V závěrečné části bylo čím dál tím víc zřejmé, že kdo vstřelí úvodní branku, pravděpodobně vyhraje. A to se ve 48. minutě podařilo domácím, když do sítě dorazili střelu, která se zpět před branku odrazila od zadního hrazení. Domácí byli samozřejmě na koni a v 55. minutě přidali z další dorážky druhý gól. Když pak v 57. minutě odešel na trestnou lavici D. Stehlík, bylo jasné, že hosté už s výsledkem jen těžko něco udělají. Libníč v samém závěru přesilovky navíc přidala třetí branku a zvítězila tak nad plavskými hokejbalisty 3:0.