4 NOVOTNÝ Jiří     0 - 26 URBÁNEK Martin   -1 2
20 KOPIC Petr   1 1   - 76 VAZDA Radek     -1
88 STEHLÍK David     -1   -
88 STEHLÍK František     -2   -
10 SOKOLÍK Miroslav     -2

V prvním utkání nadstavbové skupiny 1. ligy AHbK o 5. - 8. místo nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti Huricanu a utkání hrané pod umělým osvětlením se jim nevydařilo.

V první třetině byli nebezpečnější hokejbalisté z Plava, přesto ji výsledkem 1:0 vyhrál Hurican. Plavští totiž své šance nevyužili, když se ve dvou vyložených šancích neprosadil Vazda a neuspěli ani Kocourek s Bartizalem. Hokejbalisté Huricanu spíše vyčkávali na vhodnou příležitost¨a poté vyráželi k rychlým protiútokům. Jeden z nich také v 17. minutě využili, když se po pravé straně protáhl Šívr a překonal Pivce.

I ve druhé části měli mírnou převahu hosté z Plava. Nutno ale říci, že to byla převaha víceméně platonická. Obranný blok domácích hájící úporně modrou čáru je do mnoha šancí nepouštěl, plavským hokejbalistům chybělo více pohybu a také nějaký nápad, kterým by domácí obranu dokázali překvapit. Ve 32. minutě tak udeřilo na druhé straně poté, co plavští v defenzívě několikrát zazmatkovali, čehož využil přesnou střelou Lojka.

Závěrečná část přinesla podobný obrázek jako dvě třetiny předchozí. Plavská snaha o útočení byla hodně křečovitá, což byla voda na mlýn Huricanu, který z protiútoků hrozil čím dál tím častěji. Ve 48. minutě domácí velmi lehce přidali třetí gól, když za Pivcova záda prošla tečovaná střela z poměrně velké vzdálenosti. Domácí poté několikrát mohli přidat pojistku v podobě čtvrtého gólu, Pivec v plavské brance ale ve vyložených šancích vychytal Lojku i Nováka. Plavští se prosadili až v 59. minutě, kdy se střelou z levého křídla trefil Urbánek. Snaha o další zdramatizování ale vyzněla značně křečovitě a domácí vítězství bez větších problémů uhájili.