20 KOPIC Petr     -2   - 76 VAZDA Radek     -2 2
88 STEHLÍK František     -2   - A TÁCHA Matěj     -1
93 TÁCHA Pavel     -1   -
A LONSMÍN Pavel     -1   -

V posledním utkání základní části nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti "A" mužstvu Čejkovic.

První třetina patřila hostujícímu mužstvu. Čejkovičtí od úvodních minut roztočili před plavským brankářem Benešem slušný kolotoč, nicméně plavští se urputně bránili, a protože i Beneš v brance chytal výborně, zůstávalo skóre bezbrankové. Postupem času se několikrát osmělili i domácí, ale ani oni se v žádné šanci neprosadili, takže první třetina žádný gól nepřinesla.

Druhá část přinesla vyrovnanější hokejbal, paradoxně ji ale plavští prohráli 0:3. Prvního gólu jsme se dočkali ve 27. minutě, kdy Imber vystřelil z levého křídla a míček skončil v síti. Poté hráli domácí přesilovku, několikrát velmi dobře zakombinovali, jenže kombinacím chyběla přesnější koncovka. Gólu se tak dočkali opět hosté, tentokrát po celkem nenápadné střele mířící přesně do levého horního růžku Benešovy branky. V závěru třetiny pak hosté dobře sehráli přesilovku a přidali třetí gól.

V závěrečné části plavští usilovali o zkorigování výsledku, nicméně hosté je do příliš mnoha šancí nepouštěli a navíc sami ve 48. minutě přidali čtvrtý gól. Závěrečná desetiminutovka už žádný další gól nepřinesla, což znamená, že utkání skončilo výsledkem 0:4.