1. liga AHbK  - skupina "B" 2017/2018 - 13. kolo

06.01.2018 10:20 KN Interiery - HBC PLAV "B"

Výsledek 1 : 12
Třetiny 1:4 0:1 0:7
Střely na branku 29:51 (11:17;10:12;8:22) Zásahy brankářů 39:28 (13:10;11:10;15:8)

93 TÁCHA Pavel   2 6   -

K prvnímu utkání roku 2018 nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti mužstvu KN Interiery.

A hned po pár vteřinách vyrobili chybu v rozehrávce a domácí dopravili míček za Pivcova záda. Protože tak ale učinili kopnutím, rozhodčí branku neuznali. Domácí se tak dočkali až v 6. minutě, kdy se jim podařil brejk a natřikrát přece jen překonali Pivce. Přestože se plavští na hřišti hodně hledali a dlouho se nemohli dostat do tempa, dočkali jsme se velmi rychlého vyrovnání poté, co se po levé straně protáhl Urbánek a přízemní střelou překonal Obložinského. Na další gól jsme si museli počkat až do 17. minuty, kdy Kocourek šikovně tečoval střelu P. Táchy. Plavští poté ožili, vzápětí Vazdovu střelu do sítě dorazil F. Stehlík, a když v závěru třetiny přidal svůj druhý gól Urbánek, vedli rázem hosté 4:1.

Ve druhé části jsme viděli řadu šancí, ale všechny končily na výstrojích pozorných brankářů. Jediný gól padl ve 36. minutě, kdy Vazda našel před brankou Urbánka a ten z bezprostřední blízkosti prázdnou branku nemohl minout.

V závěrečné části domácí odpadli a plavští tak v pohodě přidali dalších 7 branek. Vše načal ve 41. minutě Kocourek, ve 48. minutě se z dorážky Kopicovy střely prosadil Urbánek a v 50. minutě přečíslení dva na jednoho vyřešil Kocourek střelou, po které byl stav už 8:1 pro hosty. To ale nebylo ani zdaleka vše. V 53. minutě se svého gólu dočkal bojovník Bartizal, poté se počtvrté v utkání trefil Kocourek, vzápětí mířil přesně i Kopic a definitivní podobu výsledku stanovil v poslední minutě Vazda. Plavští tak zvítězili vysoko 12:1.