4 NOVOTNÝ Jiří 1 1 - 26 URBÁNEK Martin 1 1 0
48 STEHLÍK David     -1   - 76 VAZDA Radek 1 1 0
88 STEHLÍK František     0 6 -
93 TÁCHA Pavel   1 0   -

Ve 12. kole 1. ligy - skupiny "B" nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti Libníči. Očekávat se dal vyrovnaný souboj a dá se říct, že se toto očekávání také naplnilo.

Lépe začali hosté, kteří se po obléhání plavské branky dostali ve 4. minutě do vedení. O vyrovnání se v 9. minutě postaral Novotný, který se nejlépe zorientoval mezi kruhy a pohotovou střelou zamířil přesně pod vyrážečku brankáře Hembery. Zbytek třetiny pak patřil domácím. Ve 12. minutě poslal domácí do vedení Urbánek a když se o dvě minuty později trefil i Vazda, vedli domácí 3:1.

Jestliže první část patřila domácím, v té druhé byli lepším mužstvem hosté. Plavští se převážně pouze bránili a hostující branku ohrožovali pouze sporadicky. Plavské hráče několikrát výrazně podržel brankář Pivec, který nestačil pouze na střelu ve 29. minutě, po které Libníč snížila na 3:2.

I v závěrečné části měli optickou převahu hosté z Libníče, kteří usilovali o vyrovnání. Na rozdíl od druhé části ale byli z rychlých brejků nebezpeční i domácí. Tváří v tvář brankářovi Hemberovi však dvakrát neupěl Bartizal a nepřekonali jej ani Kopic ani Urbánek. V 55. minutě tak přišlo vyrovnání poté, co hostující hráč obkroužil Pivcovu branku a zasunul míček do sítě. A protože jsme se další branky nedočkali, přišly na řadu samostatné nájezdy.

Ty byly velice dramatické, postupně se tak trochu změnily v souboj domácího veterána Kopice a hostujícího kapitána Rachoucha a o jejich osudu rozhodla až sedmá série. Pojďme ale postupně. V první sérii neuspěl Bartizal, který pouze vyprášil Hemberovy betony a na druhé straně po bekhendovém blafáku Radouch procedil míček do sítě. Ve druhé sérii po forhendovém blafáku vyrovnal Kopic a hostujícího Klomfara vytlačil Pivec ze střeleckého úhlu. Protože ve třetí sérii neuspěl domácí Vazda ani hostující Adam, změnilo se pořadí a pokračovalo se dál. Radouch proti Pivcovi neuspěl, na druhé straně Kopic udělal téměř úspěšný blafák, míček mu ale v rozhodující chvilce sklouzl z čepele hole. V páté sérii brankáře nepřekonal ani hostující Klomfar ani domácí Bartizal. V šesté sérii vyrazil ke svému třetímu nájezdu Radouch a pod padajícím Pivcem poslal hosty do vedení. Konec ale odmítl Kopic, který bekhendovým blafákem opět vyrovnal. Rozhodnutí nakonec přinesla sedmá série, ve které střelou do pravého horního růžku skóroval opět Radouch, a protože Kopic tentokrát mířil pouze do Hemberových betonů, znamená to, že druhý prémiový bod si odváží hokejbalisté z Libníče.