1. liga AHbK  - skupina "B" 2017/2018 - 11. kolo

02.12.2017 10:20 HBC PLAV "B" - HbK Termiti Velešín

Výsledek 7 : 2
Třetiny 2:0 2:0 3:2
Střely na branku 46:26 (15:8;15:6;16:12) Zásahy brankářů 24:39 (8:13;6:13;10:13)

93 TÁCHA Pavel   2 4   -

V 11. kole nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti velešínským Termitům.

První třetina přinesla bojovný hokejbal. Více ze hry a tím pádem i více šancí měli domácí, ale do několika nadějných příležitostí se dostali i hosté. Na první gól jsme si museli počkat až do závěru první části, konkrétně do 18. minuty, kdy Kopic zpoza branky našel M. Táchu a ten milimetrově přesnou střelou, která se do sítě odrazila od tyčky, otevřel skóre. V poslední minutě úvodní části pak předvedl nádhernou individuální akci M. Tácha a zvýšil na 2:0.

V úvodu druhé části se převaha domácích hokejbalistů ještě znásobila a výsledkem byly dva góly ve velešínské síti. Nejprve se ve 24. minutě prosadil Urbánek, který dorazil střelu P. Táchy a vzápětí se ze samostatného nájezdu trefil Vazda. Přestože k vidění byla spousta dalších šancí, dalšího gólu jsme se ve druhé třetině už nedočkali.

I závěrečnou část začali náporem domácí, jenže ve 43. minutě trochu pozapomněli na zadní vrátka a hosté z brejku snížili. O chvíli později se hosté dostali do další nebezpečné šance, Pivec ale své spoluhráče podržel. Stav 4:1 vydržel až do 53. minuty, kdy se během jednoho střídání dvakrát trefil Urbánek. A když se vzápětí z dalšího rychlého útočného výpadu trefil i Bartizal, vedli plavští už 7:1. V závěru pak ke slovu ještě přišli i hosté a utkání tak skončilo výsledkem 7:2.