10 SOKOLÍK Miroslav   1 4 4 - 26 URBÁNEK Martin 2 2 3
20 KOPIC Petr 1 1 4   - 76 VAZDA Radek 2 2 3 2
88 STEHLÍK František   1 3 2 -
93 TÁCHA Pavel   2 3   -

V 10. kole 1. ligy AHbk - skupiny "B" nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti mužstvu Flying Elephants.

A nezačali vůbec dobře. Hned v první minutě vymíchal Jiran Kopice, dostal se do samostatného nájezdu a hosté vedli. Ve 3. minutě hráli domácí přesilovku a přestože ji nesehráli špatně, brankáře Havla nepřekonali. Poté pro změnu odešel na trestnou lavici Sokolík, aby jej vzápětí doplnil hodně přísně vyloučený Vazda. Hosté tak hráli čtyřminutovou přesilovku a nakonec ji po tečované střele využili. Poté o sobě dali vědět domácí. Urbánek nejprve ve vyložené šanci mířil nad branku, ale odražený míček pohotově a trochu i se štěstím do sítě dorazil Vazda. Vzápětí se mezi kruhy k míčku dostal Kocourek a bylo vyrovnáno. Hned po buly ale opět zaútočili hosté a po tvrdé přízemní střele se znovu dostali do vedení. Domácí se ale nevzdávali a v 18. minutě předvedli pěknou kombinační akci, na jejímž konci Urbánek vyrovnal na 3:3.

Druhá třetina patřila domácím. V její první minutě unikl soupeřově obraně Kocourek a poprvé v utkání poslal domácí do vedení. Ve 27. minutě si na Kocourkovu přihrávku mezi kruhy naběhl Kopic a bylo to 5:3. O dvě minuty později prokázal pohotovost před brankou Bartizal, který do sítě dorazil Kopicovu střelu a zvýšil na 6:3. V závěru třetiny pak výborně zakombinovala i druhá plavská řada a Vazda přidal sedmý plavský gól.

I v závěrečné části na hřišti dominovali plavští. V úvodu se před soupeřovou brankou dobře zorientoval Bartizal a domácí vedli 8:3. V polovině závěrečné části pak domácí vstřelili dvě slepené branky, o které se postarali Kocourek a Urbánek. Poslední slovo pak patřilo hostům, kteří v 58. minutě snížili a stanovili konečný výsledek 10:4.