1. liga AHbK  - skupina "B" 2017/2018 - 7. kolo

05.11.2017 14:20 HC Čejkovice - HBC PLAV "B"

Výsledek 10 : 3
Třetiny 5:1 2:1 3:1
Střely na branku 39:33 (18:10;8:11;13:12) Zásahy brankářů 30:29 (9:13;10:6;11:10)

A FERDAN Jiří 1 1 -6   -

V 7. kole 1. ligy AHbK - skupiny "B" na sebe narazila dosud neporažená mužstva Čejkovic a plavského "B" mužstva.

To, jakým směrem se bude utkání ubírat, bylo zřejmě hned po několika minutách. Hned v 1. minutě potrestali domácí hostující nerozhodnost ve vlastním obranném pásmu a šli do vedení. Ve 3. minutě na modré napřáhl P. Plášil a bylo to 2:0. Poté několikrát zahrozili i plavští, kteří směrem dopředu dokázali být nebezpeční, jenže ve vlastním obranném pásmu totálně "hořeli" a domácí toho lehce využívali. Hosté se své branky dočkali až v 18. minutě, kdy na 5:1 snížil Urbánek.

Do druhé části nastoupili plavští hokejbalisté posíleni o Z. Táchu, který nahradil zraněného Kopice, jenže opět velmi rychle inkasovali, když Pivce překvapil nečekanou střelou Brož. Ve 25. minutě využil přesilovku Z. Tácha a hosté pak místy měli i více ze hry. Domácí však stále byli velmi efektivní a po velmi dobře sehraném přečíslení dvou na jednoho zvýšili na 7:2.

Začátek třetí části se podobal těm dvěma předchozím, přinesl totiž rychlý gól v Pivcově síti. Poté se hra opticky opět vyrovnala, domácí se nikam příliš nehnali, čekali na hostující chyby, ty poté trestali a vytáhli tak skóre až na 10:2. Poslední slovo pak patřilo Ferdanovi, který se pohotovým zasunutím zpoza branky postaral o stanovení konečného výsledku 10:3.