1. liga AHbK  - skupina "B" 2017/2018 - 6. kolo

28.10.2017 09:00 HBC PLAV "B" - KN Interiery

Výsledek 6 : 1
Třetiny 1:0 4:0 1:1
Střely na branku 49:26 (14:7;23:8;12:11) Zásahy brankářů 25:43 (7:13;8:19;10:11)

93 TÁCHA Pavel   2 2   -

V 6. kole 1. ligy AHbK - skupiny "B" nastoupili plavští hokejbalisté proti mužstvu KN Interiery a bez větších problémů si na své konto připsali další vítězství.

V první třetině jsme viděli jednu branku, o kterou se důrazem na brankovišti postaral F. Stehlík. Domácí měli po celou úvodní část mírnou převahu a jejich vedení tedy bylo zasloužené. Hosté hrozili víceméně pouze po střelách z dálky a několik závarů si vypracovali při přesilové hře v 15. minutě. Poté hráli přesilovku i domácí a přestože v útočném pásmu nebezpečně kombinovali, skórovat nedokázali.

Druhá třetina probíhala jednoznačně v režii domácích. Ti brankáře Švejdu zasypali sprškou střel, ale Švejda dlouho odolával a držel hosty ve hře. Skóre se změnilo až ve 34. minutě, kdy Urbánek zpoza branky uvolnil Vazdu a ten mířil přesně. O tři minuty později pak Švejdu, který zřejmě očekával přihrávku, překvapil z poměrně ostrého úhlu F. Stehlík a domácí vedli 3:0. Závěr třetiny si pak pro sebe vyhradil Kocourek, který dvěma úspěšnými dorážkami zvýšil na 5:0.

Ve 45. minutě hostům vyšel protiútok a z přečíslení dvou na jednoho ukončili 126 minut dlouhou neprůstřelnost plavského brankáře Pivce. Jejich vzepětí ukončil ve 48. minutě Kocourek, který se s míčkem příliš nepátral a od modré jej poslal do levého horního růžku Švejdovy branky. V poslední desetiminutovce už žádná branka nepadla a utkání tak skončilo vítězstvím domácích v poměru 6:1.