34 PIVEC Radek 60 20 0 100 - 7 BARTIZAL Martin 1 1 1
20 KOPIC Petr     1   - 76 VAZDA Radek 1   1
88 STEHLÍK František     1   - A TÁCHA Jan     1 2
A PÁVEK Karel   1 1   -
A BÁRTA Jan 1   1 2 -

V utkání 5. kola 1. ligy AHbK - skupiny "B" nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti Libníči a v utkání velmi dobré kvality udrželi svou dosavadní neporazitelnost.

Plavští se museli potýkat s řadou absencí a jejich prořídlé řady tak museli doplnit i 3 hráči z "A" mužstva. V první třetině jsme sledovali vyrovnaný hokejbal. Obě mužstva se střídala v útočení, a přestože bylo k vidění několik šancí na obou stranách, kralovali oba brankáři, takže jsme se gólu nedočkali.

Ve druhé části dominovaly obě obrany, o čemž svědčí velmi nízký počet střel. Neznamená to ale, že by se nebylo na co dívat. Hokejbal měl opět velmi slušné tempo a bylo vidět, že proti sobě stojí dvě takticky dobře vyspělá mužstva. Prvního gólu jsme se dočkali ve 29. minutě, kdy Bartizal vyslal do sóla Bártu a ten se po bekhendovém blafáku nemýlil. Ve 37. minutě pak plavští dobře sehráli přesilovku a Bartizal zvýšil na 2:0.

Ve 42. minutě odešel na trestnou lavici Bárta, domácí ale z přesilovky nevytěžili nic. Plavští své vedení hlídali víceméně bez problémů a domácí se do mnoha šancí nedostávali. A když už si nějakou šanci vytvořili, stál v hostující brance výborný Pivec. Na druhé straně musel několikrát své umění předvést i domácí brankář Hembera, protože plavští hrozili z nebezpečných protiútoků. V 59. minutě v jednom z nich sice neuspěl Urbánek, nicméně odraženého míčku se chopil Vazda, od mantinelu se natlačil mezi kruhy a střelou mezi betony domácího brankáře vítězství plavských hokejbalistů zpečetil.