20 KOPIC Petr 3 - 76 VAZDA Radek 1 1
48 STEHLÍK David   1 1   - A BÁRTA Jan 3 2 2
88 STEHLÍK František     0   -
93 TÁCHA Pavel     2   -

V neděli 15. října odcestovali hokejbalisté plavského "béčka" do Velešína, aby se tam utkali s místními Termity. K premiérovému utkání v plavském dresu nastoupil David Kocourek.

A byl to právě D. Kocourek, který v 5. minutě zamířil z kruhu přesně k tyčce a otevřel skóre. Vedení plavských hokejbalistů bylo poměrně nečekané, protože hra se do té doby odehrávala především v plavském obranném pásmu. Domácí totiž produkovali silový hokejbal plný osobních soubojů a díky tomu se jim podařilo plavské hokejbalisty zatlačit před Pivcovu branku. Jejich nápor byl ale víceméně platonický a domácí si paradoxně svou největší šanci vytvořili ve vlastním oslabení, kdy se dostali do samostatného nájezdu. Pivec v plavské brance ale zůstal neprůstřelný, a když jeden z mála protiútoků zakončil přesnou střelou Bartizal, vyhráli úvodní část hosté z Plava výsledkem 2:0.

Začátek druhé třetiny patřil hostujícím hráčům. Úvodní buly totiž Bárta napálil do rohu útočného pásma, kde se skákajícího míčku zmocnil Bartizal, aby obkroužil branku a překvapil domácího brankáře. Než se domácí ze šoku vzpamatovali, dostal přihrávku před branku Bárta a hosté vedli 4:0. Domácí, kterým herně patřila úvodní část, byli viditelně zaskočeni, nicméně ve 27. minutě se jim podařilo přečíslit plavskou obranu a Jirovský snížil. Klid na plavské hole vrátil ve 33. minutě D. Kocourek, který prokázal před soupeřovou brankou patřičný důraz. Hosté hru víceméně kontrolovali, ale ve 28. minutě propadli v útočném pásmu a domácí přečíslení dvou na jednoho využili se snížení na 2:5.

Hned po úvodním vhazování v závěrečné třetině vyrazil nahození od modré čáry Pivec přímo na hůl dobíhajícího velešínského útočníka a vypadalo to, že by utkání mohlo být ještě dramatické. Vzápětí ale Jirovský podrazil Kopice a následující přesilovku plavští rychle využili poté, co Bartizal nejprve pálil pouze do tyčky, ale odražený míček nejrychleji našel Bárta a pohodlně přidal šestý plavský gól. Ve 46. minutě zabojoval u mantinelu Bartizal, míček se poté dostal k Bártovi, který měl před brankou dostatek času a svou šancí nepohrdl. V posledních čtrnácti minutách jsme se už dalšího gólu nedočkali. Plavští totiž víceméně kontrolovali své vedení a velešínští na další korigování výsledku neměli síly. Utkání tak skončilo výsledkem 3:7.