4 NOVOTNÝ Jiří 2 3 2 - 26 URBÁNEK Martin 3 4
88 STEHLÍK František   3 5 2 - 76 VAZDA Radek 3 1 4
93 TÁCHA Pavel 1 1 4   -
A PÁVEK Karel   3 3   -

Ve druhém utkání sezóny nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti mužstvu Flying Elephants a bez větších problémů potvrdili roli favorita.

"Elephanti" totiž do utkání vstoupili poměrně odevzdaně a plavští je za to velmi rychle potrestali. Skóre otevřel ve 3. minutě Vazda, který gólem proměnil svůj vůbec první kontakt s míčkem. V 6. minutě se hosté dostali do přečíslení třech na jednoho, Kocourek nic nevymýšlel a přesnou střelou zvýšil na 2:0. Ve 13. minutě plavští zaváhali za svou brankou, čehož využil Kočer a střelou nad Pivcovo rameno snížil. Hned vzápětí ale stejnou mincí odpověděl Kocourek, a když se v 16. minutě od modré trefil Novotný, bylo to 4:1 pro hosty.

Ve druhé části nepříliš vysoké tempo ještě upadlo, přesto jsme se dočkali sedmi branek. Nejprve přišli ke slovu domácí, kteří Kočerovo lehce tečovanou střelou využili přesilovku, poté ale zase úřadovali hosté. Ve 25. minutě se podruhé v utkání trefil Vazda, ve 31. minutě se pěknou střelou prosadil P. Tácha a o 3 minuty později svou druhou branku přidal Novotný. Ve 36. minutě našel F. Stehlík zpoza branky Kocourka a ten završil hattrick. Hattrick završil o chvilku později i Vazda, který tak zvýšil na 9:2 pro hosty. V závěru třetiny pak domácí podruhé v utkání využili přesilovku a vstřelili svůj třetí gól.

Ve třetí třetině se utkání víceméně dohrávalo. Hned její v první minutě domácí snížili, ale to bylo na dlouhou dobu vše. Na další pěknou akci jsme si museli počkat až do 52. minuty, kdy Pivec dlouhou rozehrávku vysunul F. Stehlíka, ten našel nabíhajícího Kopice, který měl lehkou úlohu. V 54. minutě se pak počtvrté prosadil střelecky disponovaný Kocourek a hosté vedli 11:4. Poslední slovo patřilo v 57. minutě domácím, kteří potrestali plavskou laxnost ve středním pásmu a popáté překonali brankáře Pivce. Utkání tak skončilo poměrně divokým výsledkem 5:11.