18 LONSMÍN Pavel     1   - 97 ŠÍVR Jan 2   1
19 PÁVEK Karel   2 1   - 99 TÁCHA Zdeněk   1 0
68 POSTL Josef     0   -
B TÁCHA Pavel     0   -

V předposledním kole základní části Extraligy AHbK nastoupil HBC Plav na Dobré Vodě proti potencionálnímu soupeři v play off, mužstvu Long Cash a svedl s ním velmi dramatickou bitvu.

Úvodní třetina patřila domácím. Plavským hráčům dělala velké problémy hlavně rychlost domácích a brankář Beneš si na nedostatek práce rozhodně stěžovat nemohl. Hosté pak hrozili zejména z rychlých protiútoků a nebezpečný byl hlavně navrátilec do plavské sestavy Jan Šívr. Právě on se ve 12. minutě dostal do samostatného nájezdu a "profesorským" blafákem jej proměnil. Domácí ale odpověděli velice rychle. O 2 minuty později zamkli plavské hráče v jejich obranném pásmu a střelou z kruhu pod horní tyčku nedali Benešovi šanci. První část tedy skončila nerozhodně 1:1.

Ve druhé třetině plavští přidali, a tak se obraz hry přece jen vyrovnal. Hosty v několika šancích vychytal domácí  brankář, ve 29. minutě byl ale krátký na pěknou kombinaci po ose M. Tácha - Pávek a zakončující Šívr. I tentokrát odpověděli domácí za 2 minuty. Po vhazování v útočném pásmu měl Beneš zakrytý výhled, a tak střela od modré skončila v jeho levém horním růžku. I po dvou třetinách byl tedy stav nerozhodný.

I závěrečná část byla poměrně vyrovnaná. V několika šancích na obou stranách kralovali brankáři. Rozhodnutí nakonec přinesla 49. minuta. To Z. Zácha našel před brankou osamoceného Kopice, ten se neunáhlil, počkal si na pohyb brankáře a poté poslal míček do sítě. Domácí se poté pokusili o nápor, ale několik závarů před svou brankou Beneš ve spolupráci s obranou ustál. Plavští mohli své vedení zvýšit z několika nebezpečných brejku, ale ani jeden z nich do gólové tečky nedotáhli. A protože závěrečná power-play domácích žádnou šanci nepřinesla, skončilo utkání těsným vítězstvím plavských hokejbalistů, což znamená, že se tato mužstva pravděpodobně potkají ve čtvrtfinále play off.