5 SRBENÝ Tomáš 1   -1   - 20 KOPIC Petr     -1
18 LONSMÍN Pavel     -1 2 - 99 TÁCHA Zdeněk 1 1 -1 2
19 PÁVEK Karel   1 0 2 - B BARTIZAL Martin     -1 2
68 POSTL Josef     -2   -

V 17. kole Extraligy AHbK přivítali plavští hokejbalisté tradičního rivala a aktuálního leadera extraligové tabulky hokejbalisty z Čejkovic.

Úvodní třetiny byla dlouho poměrně vyrovnaná, několik šancí se vystřídalo na obou stranách. Až přišla 12. minuta a s ní chyba v plavské rozehrávce, kterou hosté nekompromisně potrestali. V 15. minutě musel pro bolesti zad odstoupit Kopic, jehož nahradil Bartizal. O dvě minuty později přišlo několik zmatků v domácí obraně, Pávek se navíc srazil s M. Táchou a zkušení hosté toho nakonec využili ke vstřelení druhé branky.

Druhá třetina patřila jednoznačně hostujícím hráčům. Ti na rozdíl od domácích navíc dobře zvládali přesilové hry a jednu z nich také ve svém závěru využili ke vstřelení třetí branky. Domácí na to zareagovali mírným přeskupením sestavy a výsledkem byl ve 36. minutě gól Trněného. Vzápětí ale přišlo další plavské vyloučení a dobře sehraná přesilovka Čejkovic znamenající čtvrtý gól v Benešově síti. O minutu později domácí obrana znovu poněkud zaspala a úplně volný hráč před Benešem bez problémů zvýšil na 5:1 pro hosty.

Do závěrečné části už nenastoupil Postl, který v závěru druhé části obdržel osobní trest a protože měl stejně jako Kopic problémy s bolavými zády, už se do utkání nevrátil. Domácí tak museli dohrávat pouze se třemi obránci, přesto vrhli všechny síly do útoku.Ve 42. minutě také oni ukázali, že přesilovky umí a Z. Tácha snížil na 2:5. Ve 46. minutě si na Trněného přihrávku naběhl Srbený a domácí rázem prohrávali pouze o 2 branky. Těžko říct, jak by utkání dopadlo, kdyby v 50. minutě Z. Tácha proměnil samostatný nájezd. Leč nestalo se. Když v 54. minutě využili hosté další přesilovku, bylo jasné, že tříbrankové manko už plavští nedotáhnou. Ke slovu tak nakonec znovu přišli čejkovičtí, kteří v závěrečné minutě své vítězství zpečetili sedmou brankou.