18 LONSMÍN Pavel     3   - 99 TÁCHA Zdeněk 5 1 5
19 PÁVEK Karel 2 2 4 2 - B TÁCHA Jan 2 2 5
68 POSTL Josef 2 3 6 2 -
B SOKOLÍK Miroslav     6   -

Ve 13. utkání sezóny přivítali plavští hokejbalisté poslední mužstvo extraligové tabulky AVAS a bez větších problémů získali "povinné" 2 body.

Na první gól jsme čekali do 5. minuty, kdy se po přesné zpětné přihrávce J. Táchy od modré trefil Pávek. Protože se domácí předháněli v zahazování šancí a protože ani hosté žádný ze svých protiútoků nedotáhli do úspěšného konce, vydržel stav 1:0 až to 13. minuty. To v další šanci neuspěl Kopic, odražený míček se ale dostal k Pávkovi a ten mířil přesně. O minutu později protrhl střeleckou smůlu Z. Tácha, když se z levého křídla trefil přesně k tyčce a domácí vedli 3:0. V 16. minutě se po Čermákově akci dočkali svého úspěchu i hosté, takže první třetina skončila 3:1.

Druhou třetinu načal svým gólem velmi dobře hrající J. Tácha a vzápětí přidal pátý plavský gól Postl. Ve 27. minutě předvedli plavší pohlednou kombinaci, na jejímž konci zvyšoval M. Tácha na 6:1. Plavský brankostroj pokračoval i nadále, ve 29. minutě mířil přesně pod horní tyčku Z. Tácha. O 3 minuty později šla tváří v tvář hostujícímu brankáři hned osamocená dvojice plavských hráčů a Kopic zvýšil na 8:1. V závěru třetiny odešel na trestnou lavici Pávek, hosté ale nejenže přesilovku nevyužili, naopak sami při ní inkasovali, když nechali příliš mnoho prostoru Z. Táchovi a ten jim za to poděkoval devátým gólem v jejich síti.

Ve 44. minutě vypálil od modré Postl a zakulatil skóre na desítku. Jednoznačně vyvíjející se utkání zpestřila ve 46. minutě menší boxerská vložka Postla a Tůmy. Jinak se utkání dohrávalo v poklidu. Ve 49. minutě využil přesilovku Z. Tácha, to ale bylo na delší dobu vše. Domácí za rozhodnutého stavu místo důrazné koncovky občas vymýšleli zbytečné kudrlinky a několik šancí zahodili i hosté. Ti se nakonec také dočkali svého druhého gólu, poslední 2 slova ale patřili plavským hokejbalistům. V 57. a 59. minutě stanovili konečné skóre 13:2 J. Tácha a Z. Tácha.