5 SRBENÝ Tomáš 2 2 8   - 20 KOPIC Petr 1 4 7
19 PÁVEK Karel 3 3 8   - 99 TÁCHA Zdeněk 3 5 8
68 POSTL Josef 4 2 8   -
B TÁCHA Pavel 3 1 8   -

Po více než měsíci nastoupili plavští hokejbalisté k utkání na svém hřišti. Soupeřem byla HC Krumlovská, mužstvo, kterému se letos vůbec nedaří a které se krčí až na předposledním místě extraligové tabulky.

Domácí začali podle očekávání náporem, přesto jsme na úvodní gól čekali až do 7. minuty. To rychlou souhru zakončil bekhendovým blafákem Postl a poslal domácí do vedení. V 9. minutě zamířil přesně od modré P. Tácha a o 2 minuty později přidal Postl v přesilovce třetí gól domácích. Těm v úvodní třetině do branky spadly i dvě nepříliš prudké střely P. Táchy a Srbeného, a tak po první části vedli vysoko 5:0.

V úvodu druhé třetiny domácí poněkud zaspali, a tak musel předvést své umění i brankář Beneš. Připsal si 3 těžké zákroky, nulu na svém kontě ale uhájil. Poté už zase začali úřadovat domácí, kteří proti naprosto odevzdanému soupeři kombinovali většinou až do prázdné branky. Ve druhé části tak nastříleli úctyhodných 9 branek.

Ve 43. minutě přišlo nedorozumění domácí obrany, které potrestal Vrba a snížil na 1:14 z pohledu Krumlovské. Poté už ale úřadovali pouze plavští. V závěrečné třetině skórovali čtyřikrát, ale řadu dalších vyložených šancí zlikvidoval nejzaměstnanější muž na hřišti - hostující brankář Vobr. Domácí tak zvítězili 18:1.