5 SRBENÝ Tomáš   1 4   - 20 KOPIC Petr 1 2 4
19 PÁVEK Karel     3   - 99 TÁCHA Zdeněk 3 1 4
B NOVOTNÝ Jiří   1 3   -
B TÁCHA Pavel   1 4   -

Ve 4. kole Extraligy AHbK nastoupil HBC Plav proti osminásobnému mistru AHbK Krasejovce. Plavští se museli obejít bez nemocných obránců Postla a P. Lonmsína, poprvé v sezóně ale mohli využít služeb útočníka Trněného. Krasejovka na tom byla ještě hůře než hokejbalisté z Plava. Postrádala totiž bratry Uhlíře, Machálka a také v minulém kole zraněného J. Ferdana.

Plavští začali raketově. Už v 10. sekundě využil zaváhání domácího brankáře Vojty M. Tácha a hosté vedli. Brankář Krasejovky si ale své zaváhání v dalších minutách několika násobně odčinil. Hra se totiž převážně odehrávala před jeho brankou, na skóre se to však dlouho neprojevovalo. Prosadil se až ve 14. minutě Z. Tácha, který zamířil přesně po Kopicově přihrávce zpoza branky. O třetí plavský gól se postaral důrazný M. Tácha, když pohotově dorazil Trněného střelu odraženou od horní tyčky.

Druhá třetina pokračovala podle not třetiny první. Oslabení domácí toho dopředu příliš nevymysleli, a tak pokračovaly manévry před Vojtovou brankou. Ve 22. minutě zvýšil na 4:0 přesnou střelou Trněný, poté plavští "zazdili" obrovské množství šancí, až se ve 29. minutě po kombinační akci trefil Z. Tácha. Krasejovka ohrožovala Beneše jen sporadicky a hlavně většinou střelami z uctivé vzdálenosti, což plavského brankáře příliš vyděsit nemohlo.

I v závěrečné třetině se hrálo prakticky na jednu branku, takže si domácí brankář Vojta zachytal opravdu do sytosti. 15 plavských střel dokázal zlikvidovat, řadu dalších poslali hosté mimo branku, ale 2 nakonec přece jen skončily v síti. Ve 47. minutě dorazil Z. Tácha nahození svého bratra a završil hatrick a o 3 minuty později se svého gólu po několika zahozených šancích dočkal i Kopic. Protože největší šanci Krasejovky v 53. minutě Beneš zlikvidoval, může se radovat z první letošní vychytané nuly. HBC Plav zvítězil nad Krasejovkou 7:0.