4 NOVOTNÝ Jiří 1   2 4 - 10 TÁCHA Jan 1   1
9 TÁCHA Pavel     1    - 13 JIŘÍČEK Miroslav     0
12 STEHLÍK David 1 1 2    - 19 VAZDA Radek 1 3 2
14 SOKOLÍK Miroslav 1   1

Po týdenní "masopustní" pauze nastoupilo plavské "béčko" k dalšímu těžkému utkání, tentokrát proti "B" mužstvu Čejkovic. Hosté ale nedorazili v nejlepší kondici a domácí toho stoprocentně využili.

První třetina proběhla jednoznačně v plavské režii. Ti měli po celou úvodní část územní převahu, skóre se ale změnilo pouze jednou. Stalo se tak v 7. minutě v závěru přesilové hry, kdy se prosadil důrazný Stehlík. Domácí vyslali v první třetině na soupeřovu branku dalších 13 střel, ale neujala se žádná z nich. Hosté pak prověřili plavského brankáře Pivce pouze třikrát.

V závěru úvodní části přišla druhá plavská přesilovka a tu hned v úvodní minutě využil Novotný, když postupoval podle přísloví "když nevíš co s míčkem, vystřel". O minutu později ale hosté z nenápadné akce snížili a oproti úvodní části přece jenom poněkud ožili. Druhá třetina tak byla podstatně vyrovnanější. Mírně nebezpečnější však přece jen byli domácí, největší příležitost ale spálil Sokolík. Ujala se tak až střela J. Táchy v 35. minutě a když v závěrečné minutě zvýšil Vazda na 4:1, bylo zřejmé, že body zůstanou v Plavě.

Závěrečná třetina tento předpoklad jasně potvrdila. Ve 44. minutě se po několika zahozených šancích konečně dočkal ofenzivně laděný obránce Sokolík, když poněkud krkolomě dopravil do sítě Bartizalovu přihrávku. Ve 49. a 57. minutě přidal další 2 branky, které si po bekhendovém blafáku byly podobné jako vejce vejci, Fendek. Domácí tak zvítězili přesvědčivě 7:1 a udělali rozhodný krok k obsazení 2. místa, které zaručuje přímý postup do semifinále play off.