9 TÁCHA Pavel 1 1 5    - 13 JIŘÍČEK Miroslav     1
12 STEHLÍK David 1 1 1 2  - 19 VAZDA Radek 2   2
14 SOKOLÍK Miroslav     5

V dohrávce 17. kola nastoupilo plavské "béčko" v Čejkovicích proti Zavadilce.

V úvodní třetině se toho mnoho nestalo. Začalo se totiž v hodně vlažném tempu a hra se odehrávala převážně ve středním pásmu. A když už se někdo přece jen odhodlal ke střele, poradili si na obou stranách bezchybní brankáři.

Od druhé části plavští přidali a hned ve 24. minutě se dočkali gólové odměny poté, co Stehlíkovo nahození před brankou tečoval Vazda. Po této brance se hra prakticky nastěhovala do obranného pásma Zavadilky, ale domácí brankář dlouho čaroval. Jeho kouzlo zničil až ve 32. minutě P. Tácha, jehož nahození prošlo houštinou těl a skončilo v síti brankáře, který nic neviděl. Ve 36. minutě zvýšil Bartizal na 3:0 a tomuto hráči byl připsán i čtvrtý plavský gól, který si "výstavním" vlastencem vstřelili domácí sami. Vzápětí přišla přesilovka Zavadilky a přesná střela, která se od tyčky odrazila za záda bezmocného Pivce.

V závěrečné třetině se utkání už víceméně dohrávalo. Ve 42. minutě zakončil situaci dva na jednoho přesnou střelou J. Tácha a hosté vedli 5:1. O dvě minuty později přidal šestou branku Vazda a skóre uzavřel v 54. minutě důrazný Stehlík. Plavští tak potvrdili roli favorita a zvítězili 7:1.