9 TÁCHA Pavel     0    - 13 JIŘÍČEK Miroslav     0 2
12 STEHLÍK David     -1    - 19 VAZDA Radek 1   -2
14 SOKOLÍK Miroslav     -2
20 KOCOUREK Lukáš   2 -2    -

V 16. kole I. ligy AHbK narazilo plavské "béčko" na stále se lepšící Barnat a připsalo si třetí porážku v sezóně.

Úvod utkání proběhl v režii Barnatu. Domácí působili poněkud zakřinutě a za to, že na ukazateli skóre svítily stále dvě nuly, mohli vděčit zejména brankáři Pivcovi. Ve druhé polovině úvodní části plavští hru přece jenom vyrovnali, ale protože ani oni žádnou ze svých akcí nedotáhli do úspěšného konce, skončila první třetina bez branek.

Ty začaly padat až po změně stran. Hned v 1. minutě druhé třetiny unikl po pravé straně navrátilec do plavské sestavy Vazda a přízemní střelou otevřel skóre. O minutu později pláchl soupeřově obraně kanonýr Fendek a domácí rázem vedli 2:0. Svého vedení si ale příliš nevážili. Hned v dalším střídání totiž nechali soupeři před brankou dostatek prostoru a ten snížil. Dvoubrankové vedení domácím vrátil v přesilovce J. Tácha, jehož střela bez přípravy skončila přesně pod horní tyčkou. Vzápětí ale přišla zbytečná ztráta míčku a osté se opět přiblížili na dostřel. Další zaváhání plavské obrany využili hosté k vyrovnání a když ve 35. minutě brilantně sehráli přesilovku, bylo rázem skóre otočené.

Do závěrečné části plavští přeskupili sestavu a pokusili se vývoj utkání otočit zpět ve svůj prospěch. Jejich snaha ale vyzněla poněkud křečovitě, a tak ve 44. a 46. minutě skórovali hosté. Ti si pak už své vedení pohlídali a zaslouženě zvítězili.