9 TÁCHA Pavel     -2    - A TÁCHA Matěj   2 2
12 STEHLÍK David  1   1    -
14 SOKOLÍK Miroslav     -2 4  -
20 KOCOUREK Lukáš   2 3

V premiérovém utkání roku 2010 nastoupilo v Čejkovicích plavké "béčko" proti poslednímu mužstvu prvoligové tabulky Huricanu. V noci před utkáním napadla slušná vrstva sněhu, takže povrch, ač byl sníh odklizen, přece jen poněkud klouzal.

I na tomto terénu chtěli plavští potvrdit roli favorita a připsat si povinné vítězství. Dokázali si také vytvořit celkem slušnou převahu, potýkali se ale s poněkud krkolomou koncovkou. Jediný gól úvodní části tak vstřelil v 8. minutě spíše sváteční střelec Stehlík, jenž se objevil v pravý okamžik na správném místě před brankou.

I ve druhé části byli plavští aktivnější, ale vstřelili opět pouze jednu branku. Postaral se o ni ve 23. minutě Fendek, který zakončil akci po Kocourkově přesné přihrávce.

Zajímavé věci se začaly dít v třetině závěrečné. Ve 44. minutě domácí snížili, vzápětí si Sokolík se soupeřem vyřizoval účty tak, že obdržel 2+2 minuty, zatímco jeho protivník obdržel pouze dvouminutový trest, a tak hrál Hurican přesilovku. Jenže v oslabení unikl Fendek a nadvakrát zvýšil na 3:1 pro hosty. O minutu později naskočil z trestné lavice Sokolík, dostal se do dalšího brejku a zvýšil na 4:1. Rozhodčí ale nakonec branku neuznali, neboť časoměřič vpustil Sokolíka na hřiště po uplynutí dvou minut, ale jeho trest měl být čtyřminutový. Tento neuznaný gól plavské hráče asi hodně mrzel o 5 minut později, neboť Hurican ve 48. a 52. minutě potrestal dvě chyby hostujících hráčů a rázem bylo vyrovnáno. Plavské hráče nakonec zachránil střelec dne Fendek, který v 58. minutě strhl veden zpět na hostující stranu a toto vedení už hosté udrželi. Zvítězili tak těsně 4:3.