9 TÁCHA Pavel   1 2    - 13 JIŘÍČEK Miroslav   1 1
12 STEHLÍK David     3    - 18 LONSMÍN Tomáš     2
14 SOKOLÍK Miroslav   3 3    -
20 KOCOUREK Lukáš 1 1 2

Ve 13. kole I. ligy AHbK nastoupilo plavské "béčko" proti mužstvu Flying Elephants a až na dlouhodobě zraněného Vazdu nastoupilo kompletní.

Stejně jako v prvním vzájemném utkání o vítězi rozhodla už první třetina. Do vedení se sice v 5. minutě dostali "Elefanti", poté ale začali úřadovat plavští. V 7. minutě vyrovnal Bartizal a v 11. minutě načal smršť dalších 4 branek J. Tácha. Hned o minutu později totiž zvýšil na 3:1 Bartizal, vzápětí se prosadil Kocourek a skóre úvodní části uzavřel v 16. minutě Fendek.

Ve 24. minutě hráli plavští přesilovku a Novotného přízemní střela znamenala šestý gól hostujícího mužstva. Domácí poté hru vyrovnali, několikrát se dostali na dostřel Pivcovy branky, o lepší šance je ale často připravovaly nepřesné finální přihrávky. Svého gólu se nakonec dočkali ve 36. minutě. Ve 39. minutě padly hned 2 branky. Nejprve se podruhé v utkání trefil Novotný, domácí ale vzápětí odpověděli a snížili na 3:7.

Dalšího gólu jsme se dočkali ve 48. minutě, kdy pohlednou kombinační akci zakončoval do prázdné branky J. Tácha. Hned po vhazování vypálil z dálky Fendek a bylo to 9:3 pro hosty. Domácí se střelecky prosadili v 54. minutě, kdy využili přesilovou hru, poslední slovo ale patřilo v posledních utkáních neudržitelnému Bartizalovi, který svým třetím gólem zakulatil skóre na desítku.