9 TÁCHA Pavel   2 4  - 13 JIŘÍČEK Miroslav 1 2 2
14 SOKOLÍK Miroslav   3 4 2  - 18 LONSMÍN Tomáš   1 0
20 KOCOUREK Lukáš  1 1 0    -

V sobotu 28.11. pokračovala I. liga AHbK už svým 12. kolem a přehoupla se tak už do své druhé poloviny. Hokejbalisté plavského "béčka" nastoupili proti velmi silné Regině a s výjimkou nemocného Stehlíka a dlouhodobě zraněného Vazdy nastoupili v kompletní sestavě.

První třetina přinesla divokou přestřelku. Do utkání vstoupila lépe Regina, která hned od úvodního buly zmáčkla plavské hokejbalisty v jejich obranném pásmu a na sklonku úvodní minuty otevřela skóre. Hosté se z úvodního šoku chvilku vzpamatovávali, ale po několika minutách začali získávat půdu pod nohama. Jejich narůstající převaha nakonec přinesla ovoce v polovině úvodní části. V rozmezí necelých dvou minut se totiž nejprve prosadil Jiříček a po něm dvakrát Fendek a plavští rázem vedli 3:1. V 16. minutě navíc přidal čtvrtý plavský gól J. Tácha a vypadalo to, že utkání bude mít jednoznačný průběh. Stačila ale chvilka nepozornosti a domácí během jediné minuty snížili na rozdíl pouhého jednoho gólu. Závěr třetiny ale přinesl pro plavské hráče uklidnění poté, co domácí marně reklamovali offside a ze samostatného nájezdu se trefil J. Tácha.

Na začátku druhé třetiny přišla tři slepená vyloučení plavských hráčů a tím pádem dlouhá přesilovka domácích. Ti ale nic kloudného před Pivcem nevymysleli, naopak sami inkasovali. T. Lonsmín samostatný nájezd ve 26. minutě sice neproměnil, po vhazování v útočném pásmu se ale šikovně prosadil Fendek a hosté vedli 6:3. Reginou tento gól zjevně otřásl a tak ve 32. minutě přišly další 2 plavské údery. V obou měl prsty Bartizal, který tak vytáhl skóre až na 8:3 pro hokejbalisty z Plava. Poté znovu začala kousat Regina, žádnou ze svých možností ale do úspěšného konce nedotáhla.

Do závěrečné části tak vstupovali plavští se slibným pětibrankovým náskokem. Ten hned ve 44. a 45. minutě navýšil Bartizal s Kocourkem a bylo to 10:3. Domácí se v polovině závěrečné třetiny vzmohli na kosmetickou úpravu skóre, když během šesti minut třikrát překonali Pivce, nicméně hosté utkání pustit nehodlali, což potvrdil svým čtvrtým gólem Fendek. Plavští tak porazili Reginu poměrně divokým skóre 11:6.