4 NOVOTNÝ Jiří 1   5   - A TÁCHA Zdeněk 3 2 5
9 TÁCHA Pavel 1   3    - A TÁCHA Matěj 1 1 3
12 STEHLÍK David 1   3    -
20 KOCOUREK Lukáš 1 3 5    -

V 10. kole I. ligy AHbK přivítalo plavské béčko na svém hřišti Lafetu. Na základě žádosti mužstva TJ Lafeta utkání začalo místo tradičního času 9:15 až ve 14:15.

Domácí začali aktivně, hned do úvodního buly si vynutili tlak a ten v 8. minutě korunoval vedoucí brankou Jiříček. Poté ke slovu přišli hosté, kteří hru vyrovnali a i oni si vypracovali několik příležitostí. Gól ale padl na druhé straně. V 18. minutě se o něj postaral Z. Tácha.

Úvod druhé třetiny byl stejně jako druhá desetiminutovka úvodní části poměrně vyrovnaný. V 25. minutě ale vypálil bez přípravy Z. Tácha, který využil toho, že se hostující brankář nestihl přemístit a domácí vedli 3:0. Ve 29. minutě přišli ke slovu hosté. Po dlouhé přihrávce se po pravém křídle protáhl Miler a blafákem nedal Pivcovi šanci. Hosté mohli vzápětí snížit na rozdíl jediné branky, Pivec ale zachránil. Lafeta se i nadále snažila o nápor, z protiútoků a následných přečíslení ale mohli skórovat i domácí. Ti se svého gólu nakonec dočkali v 37. minutě, kdy střela Z. Táchy skončila přesně v levém horním růžku branky.

Jestliže první dvě třetiny byly alespoň opticky vyrovnané, tu závěrečnou jednoznačně opanovali domácí. Ti se prosadili hned ve 43. minutě, kdy se po vhazování v útočném pásmu prosadil Kocourek. Další branky poté rychle následovaly. Ve 45. minutě se své první branky v sezóně dočkal Stehlík a ve 48. minutě propálil vše, co mu stálo v cestě, Novotný. I v poslední desetiminutovce jednoznačně kralovali domácí. kteří zásluhou P. Táchy a M. Táchy přidali další 2 góly a zvítězili jednoznačně 9:1.