4 NOVOTNÝ Jiří     0   - 10 TÁCHA Jan 2 1 5
9 TÁCHA Pavel   1 7    - 13 JIŘÍČEK Miroslav 1   0
12 STEHLÍK David     0    - 16 LONSMÍN Tomáš 1 2 2
14 SOKOLÍK Miroslav 2   7 2  -

V 6. kole I. ligy AHbK přivítalo plavské „béčko“ na svém hřišti Zavadilku, mužstvo, které ještě vloni hrálo Extraligu.

První třetina se domácím povedla. Už ve 4. minutě po buly v útočném pásmu otevřel skóre střelou z otočky J. Tácha. Hned vzápětí pronikl podél mantinelu Sokolík, obkroužil i branku a zasunul míček do sítě. V 8. minutě už domácí vedli 3:0 poté, co nahození P. Táchy tečoval Bartizal. To ale nebylo zdaleka vše. O minutu později sice mnoho nechybělo, aby hosté potrestali nedorozumění Pivce se Stehlíkem, přišel ale rychlý protiútok a přečíslení dva na jednoho, které zakončil přesnou střelou T. Lonsmín. Ve 12. minutě nabil zpětnou přihrávkou J. Tácha Bartizalovi a jeho projektil se zastavil v hostující síti popáté.  Plavská exhibice a hra prakticky na jednu branku pokračovala a v 18. minutě se skóre měnilo pošesté, poté co si Bartizal s J. Táchou do puntíku zopakovali akci z první branky.

Kdo čekal pokračování plavského brankostroje i ve druhé třetině, byl asi zklamán. Hned ve 22. minutě předvedli i hosté, že umí hrát hokejbal a Pivec byl bezmocný. Plavští, tak jak bývá jejich zvykem, polevili, hosté naopak ožili, a tak se obraz hry oproti první části úplně změnil. Pivec, který si v první části klidně mohl odskočit na párek, měl najednou více práce než jeho protějšek a ve 33. minutě podruhé kapituloval.  Poté zase ožili domácí. Ve 36. minutě pronikl svým typickým způsobem Jiříček a blafákem nedal hostujícímu brankáři šanci. O 2 minuty později napřáhl na kruhu Sokolík a domácí vedli stejně jako na konci první třetiny o 6 branek.

Závěrečná část probíhala stejně jako část úvodní v plavské režii, skóre se ale měnilo jen jednou. V 51. minutě se svého třetího gólu dočkal Bartizal, jenž z poměrně ostrého úhlu zakončil akci T. Lonsmína. Přes řadu dalších šancí se na skóre už nic nezměnilo. Domácí tak svého soupeře zdolali 9:2 a i nadále vévodí prvoligové tabulce.