19 PÁVEK Karel 2 2 3   - 92 TÁCHA Zdeněk 4 4 7
73 LONSMÍN Tomáš 1 1 4 -
B POSTL Dominik 2 4 8   -
B SOKOLÍK Miroslav     2

Pouhých sedmnáct hodin po skončení utkání proti Apačům nastoupili plavští hokejbalisté k dalšímu utkání. Soupeřem jim bylo mužstvo HBC Budweis.

Plavští začali náporem, který korunoval ve 4. minutě tečí Lonsmínovy střely Z. Tácha. Vzápětí zahrozili i Budweis, Dvořák ale samostatný únik do úspěšného konce nedotáhl. Skórovali tak pouze plavští. V 8. minutě se z dorážky střely M. Táchy znovu prosadil Z. Tácha a ve 12. minutě Bárta překvapil Sochackého střelou přímo z buly. V závěru třetiny padl ještě jeden gól, o který se postaral Weber.

Na začátku druhé části přišli ke slovu i Budweis, kteří po Tichatzkově střele snížili, nicméně další minuty patřili plavským hokejbalistům, kteří si před Sochackým otevřeli pořádnou střelnici a skóre rychle narůstalo. V Sochackého síti v této části skončilo úctyhodných 9 střel a plavští tak po dvou třetinách vedli vysoko 13:1.

Ve třetí třetině plavští poněkud ubrali a tak jsme byli svědky pouhých třech branek. Stínem utkání bylo Ferdanovo zranění, který si ze souboje za Sochackého brankou v poslední minutě odnesl tržnou ránu na čele, kterou spravily 3 stehy.