14 FERDAN Jiří   2 2 2 - 91 TÁCHA Matěj 1   3
24 WEBER David 1   3   - B KOPIC Petr 2   2
73 LONSMÍN Tomáš 1 2 -
B POSTL Dominik   2 2   -

Po téměř měsíční přestávce nastoupili plavští hokejbalisté k dalšímu utkání 1. ligy AHbK. Soupeřem jim bylo čejkovické "béčko" a snad poprvé v historii se stalo, že k utkání nemohl nastoupit ani jeden z dvojice Karel Pávek - Zdeněk Tácha. Tuto dvojici nahradili nemladší a nejstarší hráč plavské soupisky, tedy Dominik Postl a Petr Kopic, kapitánské "céčko" pak vyfasoval Matěj Tácha.

Plavští začali náporem, nicméně hostující obrana v čele s brankářem Zavřelem byla velice kompaktní, takže skóre zůstávalo bezbrankové. V 6. minutě Ferdan odhodil soupeřovu hůl a čejkovičtí dostali výhodu přesilové hry. V té sice nic světoborného nevymysleli, nicméně ve chvíli, kdy se Ferdan zapojil zpět do hry, přece jen udeřili a přesnou střelou pod horní tyčku otevřeli skóre. Domácím se podařilo vyrovnat v 15. minutě, kdy na levé straně napřáhl M. Tácha a prostřelil Zavřela. V 19. minutě pak domácí dokonali obrat, když Postl zpoza branky vybídl ke skórování Havlína a ten se nemýlil.

Druhá třetina probíhala jednoznačně v domácí režii, o čemž svědčí i počet střel na branku, který se v této části zastavil na počtu 20:2. Na skóre se ale plavský nápor dlouho neprojevoval, protože hostující obrana pracovala velmi dobře a za svými zády měla výborného Zavřela. Ukazatel skóre se pohnul až ve 31. minutě, kdy Bárta zachytil soupeřův pokus o vyhození a tvrdou střelou na vyrážečku nedal Zavřelovi šanci. O pět minut později se před soupeřovou brankou nejlépe zorientoval Kopic, který si nejrychleji našel Postlovu střelu odraženou od zadního mantinelu a pohotovou dorážkou zvýšil na 4:1.

Plavští na hřišti dominovali i v závěrečné části a stejně jako v předchozích dvou přidali dva přesné zásahy. O první se v 51. minutě postaral Kopic, který zužitkoval Havlínovu přihrávku zpoza branky a o dvě minuty později se střelou od modré čáry, kterou tečoval jeden z čejkovických obránců, prosadil Weber. Žádná z dalších šancí už v síti neskončila a utkání tak skončilo výsledkem 6:1.