24 WEBER David   1 2   - B RŮŽIČKA David 1 2
73 LONSMÍN Tomáš 1 3 -
B POSTL Dominik 3 1 3   -
B SOKOLÍK Miroslav     0 2

Pod umělým osvětlením nastoupili plavští hokejbalisté k dohrávce 15. kola proti mužstvu Apache Adamov.

A "night classic" přinesl velice kvalitní hokejbal. Úvod utkání patřil plavským hráčům, jejich snaha ale dlouho narážela na pozornou soupeřovu obranu a výborného brankáře Hemberu. Tomu přálo i štěstí, protože po střelách M. Táchy a Bárty mu pomohla dobře postavená tyčka. Apači se sice víceméně bránili, ale i oni několikrát nebezpečně zahrozili a několik těžkých zákroků si připsal i Beneš hájící plavskou branku. Jediného gólu první třetiny jsme se dočkali v její poslední minutě, kdy těsně po skončení přesilovky zamířil Z. Tácha přesně dé levého horního růžku Hemberovy branky a otevřel skóre.

Na začátku druhé části několikrát zahrozili Apači, nicméně Beneš odolal a iniciativu zase převzali hokejbalisté z Plava. Ve 25. minutě pohotově vypálil Postl, Hembera měl zakrytý výhled a míček tak skončil v síti. Žádná z dalších šancí už gólem neskončila a po dvou třetinách tak byl stav 0:2.

Do závěrečné části vlétli Apači jako uragán a prvních pět minut se prakticky nepřetržitě hrálo před Benešovou brankou. Nicméně plavský brankář ve spolupráci se svými spoluhráči tomuto náporu odolal, a skóre se měnilo na druhé straně. Stalo se tak při první kloudné plavské akci, kdy Weber vyvezl míček z obranného pásma, nahodil jej do útočného pásma a jeho snažení pohotovou střelou přetavil Postl ve třetí gól hostujících hráčů. Tříbrankový náskok plavské hráče uklidnil a další minuty se už odehrávali převáženě v jejich režii. V 51. minutě se k dorážce Lonsmínovy střely dostal Z. Tácha a zvýšil na 4:1. O minutu později přidal další gól M. Tácha a v 55. minutě se Postl prosadil dokonce ve vlastním oslabení. Apači se nakonec přece jenom dočkali alespoň jednoho gólu. Stalo se tak sekundu před koncem a Beneš tak hodně smolně přišel o svou první letošní nulu.