24 WEBER David 2 1 16   - 91 TÁCHA Matěj 6 7 17
73 LONSMÍN Tomáš 2 1 4   - 92 TÁCHA Zdeněk 2 5 4
87 BÁRTA Jan 2 4 16 -
B KOPIC Petr 2 4 5   -

V posledním utkání roku 2023 nastoupili plavští hokejbalisté proti Včelné a otevřeli si pořádnou střelnici.

Prvních pět minut přitom hra na žádný velký brankostroj nevypadala. Plavští sice měli více ze hry, ale Včelná hrozila z protiútoků a i ona měla několik nadějných šancí. Vše se ale změnilo v 5. minutě, kdy M. Tácha zpoza branky našel před odkrytou brankou Hakla a ten otevřel stavidla gólové smršti. Než se hosté ze Včelné vzpamatovali, prohrávali ve 12. minutě 6:0. Plavští do konce úvodní části přidali ještě další dvě branky a vyhráli ji 8:0.

I ve druhé třetině jsme byli svědky plavského brankostroje. Hosté přišli ke slovu až ve 28. minutě, kdy snížili na 12:1. Plavští i ve druhé části naplnili osmigólovou normu a po dvou třetinách vedli 16:2.

Ani ve třetí části se obraz hry nezměnil. Domácí i nadále dominovali, zejména jejich druhá řada byla k nezastavení a skóre tak rychle narůstalo, aby se nakonec zastavilo na výsledku 25:4. Střelecky se prosadili všichni hráči, kteří do utkání nastoupili, nejvíce se opět dařilo kanonýru Haklovi, jemuž zdatně sekundoval M. Tácha.