10 SOKOLÍK Miroslav     0   - 87 BÁRTA Jan     0
14 FERDAN Jiří     1   - 90 HAVLÍN Stanislav     0
18 POSTL Dominik 1 2   - 91 TÁCHA Matěj 1 2 1 2
19 PÁVEK Karel     1   - 92 TÁCHA Zdeněk     1

K pátému rozhodujícímu utkání superfinálové série AHbK odcestovali plavští hokejbalisté v početné sestavě. Chyběl pouze zraněný T. Lonsmín, ve Finsku pobývající Hakl a v Kertu Praha hrající Laurinc.

Plavští začali velmi dobře, díky aktivnímu forčekingu se už ve 3. minutě zmocnil míčku Uhlíř a pohotovou střelou z pravého kruhu otevřel skóre. Hosté byli při chuti, o dvě minuty později nedokázal brankář Zavřel přikrýt míček před dotírajícím M. Táchou a bylo to 2:0 pro hosty. V 9. minutě přišli ke slovu domácí, kteří si před Benešem vytvořili tlak a míček odražený od zadního mantinelu trefil ze vzduchu R. Plášil ml. a dopravil jej do sítě. I ve druhé desetiminutovce úvodní části se hrál hokejbal v obrovském tempu, přes několik šancí na obou stranách jsme ale už další gól neviděli.

Ve druhé třetině šancí poněkud ubylo, to ale neznamená, že by tempo utkání opadlo. I nadále se hrál špičkový hokejbal a nakonec jsme se dočkali jediného gólu, o který se v přesilovce milimetrově přesnou střelou postaral K. Plášil.

Začátek závěrečné části probíhal v režii plavských hráčů, kteří ve hře točili 11 hráčů a vypadalo to, že mají více sil, než na dvě čtyřky hrající domácí. Několik dobrých šancí sice zůstalo nevyužito, ale ve 49. minutě se zpoza branky vytočil Uhlíř, jeho nahození se od Zavřelových betonů odrazilo k nabíhajícímu Postlovi a ten se z ostrého úhlu trefil přesně. Domácí se samozřejmě snažili o vyrovnání a hostům zatrnulo zejména po Rusově střele, která prošla mezi Benešovými betony, ale skončila mimo branku. V čase 57:58 si domácí vzali oddechový čas a chystali závěrečný nápor. Plavští ale pokračovali ve velice aktivnímu forčekingu a drželi domácí ve svém obranném pásmu. 62 sekund před koncem se navíc do šance prodral Postl, a protože byl nevybíravým zákrokem sražen Z. Zavřelem, následovala přesilovka plavských hráčů. Tu 20 sekund před koncem využil Uhlíř, který tak mohl odstartovat obrovskou plavskou radost.