10 SOKOLÍK Miroslav     0 2 - 24 WEBER David   1 0 2
14 FERDAN Jiří   1 1 2 - 91 TÁCHA Matěj 1   -1 2
18 POSTL Dominik 1 - 92 TÁCHA Zdeněk     -1
19 PÁVEK Karel     -1 2 - 90 HAVLÍN Stanislav     0

I čtvrté utkání superfinálové série přineslo rychlý a urputný hokejbal plný osobních soubojů. Hrála se spousta přesilovek a v nich dominovali hosté z Čejkovic, což rozhodlo o vítězi utkání.

Začněme ale popořádku. Po úvodním oťukávání přišlo první vyloučení a přesilovka domácích, ti s ní ale naložili prachbídně. V 9. minutě přišla přesilovka na straně druhé, hosté s ní naložili o poznání lépe a dostali se do vedení. Plavská odpověď přišla v 15. minutě, kdy Uhlíř s Ferdanem připravili střeleckou parketu pro Pávka ml. a ten pohotovou střelou mířil přesně. O minutu později se domácí radovali znovu poté, co Weberovo nahození trefilo před brankou bojujícího M. Táchu, od kterého se míček odrazil do sítě.

Chléb se lámal v první polovině druhé třetiny, kdy hosté dvěma góly skóre otočili, když nejprve využili přesilovku a o tři minuty později skórovali dokonce ve vlastním oslabení. A když ve 32. minutě využili další přesilovku, prohrávali domácí o dvě branky.

Do závěrečné části vstupovali plavští se snahou o zvrat a hned po pár vteřinách se do dobré šance prodral M. Tácha. Vzápětí se ale projevilo otřepané nedáš - dostaneš, když se v útočném pásmu uvolnil Ruso a přidal pátý čejkovický úspěch. Tento gól vzal domácím vítr z plachet a jejich hra se postupně měnila v křeč. Několik nadějných šancí si sice vytvořili, překonat brankáře Zavřela ale nedokázali. Více ze hry ve třetí části měli uvolněně hrající hosté, ani oni ale už Beneše v plavské brance nepřekonali. Utkání tak skončilo výsledkem 2:5 a o mistrovi AHbK bude muset rozhodnout až páté rozhodující utkání.