10 SOKOLÍK Miroslav     0   - 24 WEBER David   1 3
14 FERDAN Jiří 1   3   - 90 HAVLÍN Stanislav     0
18 POSTL Dominik 1 1 3   - 91 TÁCHA Matěj 1   1
19 PÁVEK Karel     1   - 92 TÁCHA Zdeněk   1 1

K druhému utkání finálové série o titul mistra AHbK nastoupila obě mužstva s několika změnami v sestavách.

A lépe začali domácí. Poté, co přestáli nápor první čejkovické řady, vyrazili ve 3. minutě do protiútoku, Weber přesnou přihrávku vysunul rozběhnutého Postla, který se protáhl kolem bránícího protihráče a bekhendovou střelou nad rameno brankáře Zavřela otevřel skóre. Poté se zase hra vrátila před Beneše, ten ale svou branku zavřel a za pomoci výborně bránících spoluhráčů žádný míček za svá záda nepustil. V závěru třetiny pak znovu udeřili domácí poté, co Postl našel před brankou Z. Táchu a míček za Zavřelova záda nakonec dopravil pohotový M. Tácha.

I ve druhé části jsme viděli úporný play off hokejbal plný osobních soubojů. Hrálo se i nadále v obrovské rychlosti a defenzivy na obou stranách dlouho dominovaly. Až ve 29. minutě se v rohu hřiště uvolnil Uhlíř, zpoza branky našel před brankou nekrytého Ferdana a ten mířil přesně. Ve 34. minutě přišli domácí o obránce Postla, který si zvrtnul kotník a z utkání musel odstoupit. Na jeho post do obrany se tak z útoku posunul Weber, který hned v následujícím střídání podklouzl a na Beneše se tak řítil osamocený Ruso. Beneš ale souboj tváří v tvář ustál a skóre tak zůstávalo beze změny.

Do závěrečné části vstupovali čejkovičtí se snahou o zvrat, plavští ale bránili výborně a za svými zády měli jistého Beneše. Gólu jsme se tak dočkali na straně druhé poté, co se do přečíslení dostal Pávek ml. s Uhlířem, Uhlíř se nikterak nerozpakoval a pohotovou střelou zvýšil na 4:0 pro domácí. Hosté pak před Benešem vytvořili ještě několik závarů, ale překonat jej nedokázali. Domácí tak druhé finálové utkání zvládli na výbornou a po výsledku 4:0 vyrovnali finálovou sérii na 1:1.