B BARTIZAL Martin 60 20 0 100 - 91 TÁCHA Matěj 5 3 10 2
14 FERDAN Jiří 1 2 4 2 - B PÁVEK Karel ml. 1 1 4
19 PÁVEK Karel 1 4 9   - B RŮŽIČKA David 2 2 4
73 LONSMÍN Tomáš 1 3 11 -
B SOKOLÍK Miroslav 2 2 6   -

K poslednímu utkání základní části odcestovali plavští hokejbalisté do Starých Hodějovic. Při absenci všech brankářů do branky nastoupil útočník Bartizal a ukázal, že kromě chytání ve fotbale a příležitostně i v hokeji mu není cizí ani post brankáře hokejbalového.

Plavští byli v utkání jednoznačným favoritem a tuto roli začali velmi rychle potvrzovat. Už ve třetí minutě po rychlé kombinaci otevřel skóre Sokolík a v tu chvíli jej asi nenapadlo, že vlastně vstřelil vítězný gól. Domácí totiž na Bartizala v plavské brance po celé utkání recept nenašli a Bartizal si tak připsal svou první nulu v kariéře. Góly tak padaly výhradně do domácí sítě a do konce první části padly další čtyři, takže po první třetině bylo skóre 0:5.

Druhá část přinesla stejný obrázek jako třetina úvodní. Plavští měli po většinu času hru pod kontrolou a přidali dalších pět přesných zásahů. Domácí útočili pouze sporadicky a když už se k nějaké střele přece jen dostali, stál v hostující brance pozorný Bartizal.

I v závěrečné části to vypadalo na to, že plavští naplní normu pěti gólů za třetinu. Tuto normu ale dvěma góly v poslední minutě překročil M. Tácha, což znamená, že utkání skončilo výsledkem 0:17.