14 FERDAN Jiří 2 1 5 2 - 91 TÁCHA Matěj 1 3 6
19 PÁVEK Karel 1 1 4   - 92 TÁCHA Zdeněk 3   4
73 LONSMÍN Tomáš 3 4 -
B POSTL Dominik   2 4   -
B SOKOLÍK Miroslav     1 2 -

V 6. kole 1. ligy AHbK nastoupili plavští hokejbalisté proti mužstvu Apache Adamov, tedy mužstvu, které se před sezónou do Adamova přesunulo z Hůr a které plavské hokejbalisty v loňské sezóně dokázalo porazit.

Domácí posíleni vítězstvím z horkého čejkovického asfaltu začali jako z partesu a už ve druhé minutě vedli 2:0, když za zády brankáře Hembery skončily hned první dvě střely, které vyslali na jeho branku a o které se postarali Z. Tácha a Ferdan. Tyto dvě rychlé trefy samozřejmě určily ráz utkání. Hosté byli poněkud opařeni a naopak domácí byli při chuti. Ve 12. minutě předvedl velkou parádu M. Tácha, který si za soupeřovo brankou nabral míček na čepel hole a málokdy vídanou "granlundovkou" jej donesl do sítě. I hosté si vypracovali několik velmi nebezpečných šancí, Beneš ale působil velmi jistě a míček za svá záda nepustil.

Ve druhé části jsme na gól čekali až do 34. minuty. To ale neznamená, že by se na hřišti nic nedělo. Více ze hry měli i nadále domácí, kteří si připravili spoustu šancí, výborný Hembera ale předvedl několik vynikajících zákroků a držel hosty ve hře. Ti ve druhé části Beneše ohrozili sedmkrát, úspěšní ale nebyli. V závěru třetiny pak přece jenom začaly padat i góly. Nejprve vše od modré propálil Pávek, vzápětí Pávkou střelu do sítě dorazil Z. Tácha a domácí vedli 5:0. Ve 39. minutě se pak znovu svou tradiční střelou z úhlu trefil Z. Tácha, který tak završil hattrick.

Do závěrečné části opět lépe vstoupili domácí a po rychlém přečíslení dvou na jednoho svou střeleckou smůlu konečně prolomil Hakl. V polovině třetiny odešel na trestnou lavici Ferdan a hosté přesilovku sehráli velmi dobře, když Kaše našel před brankou Švepešovu hůl a Beneš tak přišel o šanci na svou první letošní nulu. V závěrečných minutách znovu dominovali domácí, kteří zásluhou Hakla a Ferdana přidali další dvě branky a zvítězili tak 9:1.