34 PIVEC Radek 60 28 3 90,3 - 7 BARTIZAL Martin   1 -1

18 POSTL Dominik 2 1 0   - 26 RŮŽIČKA David 1   0
20 KOPIC Petr   1 -1   - 76 VAZDA Radek 1   0
88 STEHLÍK František   1 0   - 24 ŠICNER František
4 GAJDOŠ Daniel     0   -

Ke třetímu rozhodujícímu čtvrtfinálovému utkání proti čejkovickému "béčku" nastoupili plavští v téměř kompletní sestavě i s uzdraveným Dominikem Postlem.

A začali velmi dobře. V 6. minutě právě zmiňovaný Postl využil přesilovou hru a poslal domácí do vedení. O dvě minuty později se před Zavřela dostal Růžička a přesnou střelou zvýšil na 2:0. Plavští byli i nadále velice aktivní a několik závarů před soupeřovo brankou si připravila i hbitá dvojice Bartizal - Vazda. Hosté se rozkoukávali o poznání pomaleji, přesto i oni několikrát zahrozili a Pivcovi hájícímu plavskou branku ve dvou případech pomohla i dobře postavená tyčka.

Do druhé části vstoupili o poznání aktivněji hosté z Čejkovic, domácí obrana v čele s Pivcem ale statečně odolávala. Skóre se tak mohlo změnit na druhé straně, Vazda ale před odkrytou brankou mířil příliš vysoko.

Góly začaly padat až ve třetí třetině. Ve 42. minutě se po Němcově střele poprvé dočkali hosté, kteří snížili na 2:1. Vítr z plachet jim ale o dvě minuty později vzal Vazda, který se tváří v tvář Zavřelovi tentokrát nemýlil a zvýšil na 3:1. V 50. minutě byl blízko čtvrtému gólu Kopic, během pár sekund ale dvakrát nastřelil pouze tyčku. Co se nepovedlo Kopicovi, podařilo se o minutu později Postlovi a domácí tak vedli 4:1. Hosté se ale nevzdávali, vsadili vše na útok, domácí přesto dlouho odolávali. Až v čase 57:57 prošla za Pivce zacloněná střela od modré a hosté byli zpátky v zápase. Odvolali brankáře a nakonec se dočkali i kontaktní branky. Stalo se tak ale pouhých 15 sekund před koncem, takže plavští perně vybojované vítězství uhájili a mohou se radovat z postupu do semifinále.