10 SOKOLÍK Miroslav 0 2 - 26 RŮŽIČKA David 1 1 0
20 KOPIC Petr 1   1   - 76 VAZDA Radek 1 -3 2
48 STEHLÍK David     -3     93 JIŘÍČEK Miroslav   -3
88 STEHLÍK František     -4   -

K odvetnému utkání do Čejkovic odcestovali hokejbalisté plavského béčka bez nemocného brankáře Pivce a zraněného obránce Postla.

A začátek utkání se jim příliš nepovedl. Ve 3. minutě totiž plavští špatně pokryli soupeře před brankou a domácí šli velmi lehce do vedení. O dvě minuty později se zrodilo vyrovnání. Tentokrát totiž chybovali domácí, jejichž rozehrávku zachytil Růžička a přesnou střelou pod horní tyčku vyrovnal. V 9. minutě na modré napřáhl Kopic, jeho projektil přes clonícího Jiříčka Zavřel neviděl a míček skončil po horní tyčkou jeho branky. A když ve 13. minutě vypálil z levé strany z poměrně ostrého úhlu Pávek a trefil přesně horní růžek Zavřelovy branky, vedli plavští 3:1. Lehce nabyli, lehce pozbyli. Tak by se daly charakterizovat následující minuty, ve kterých si plavští několikrát špatně rozebrali soupeře a domácí třemi slepenými góly překlopili skóre na svou stranu.

Ve druhé třetině měli více ze hry hokejbalisté z Čejkovic, Bartizal v plavské brance byl ale pozorný a skóre tak zůstávalo beze změny. V polovině utkání pak několikrát zahrozili i hosté, kteří si před Zavřelem vytvořili několik závarů, ani oni ale skórovat nedokázali. Gól tak nakonec vstřelili domácí poté, co plavští několikrát nedokázali dostat míček z vlastního obranného pásma a nakonec u své branky vyrobili hrubku v rozehrávce, kterou domácí potrestali.

Do závěrečné části vstupovali plavští se snahou o zvrat. Vítr z plachet jim ale vzalo Sokolíkovo vyloučení, které domácí potrestali pěknou kombinací zakončenou do prázdné branky. Tento gól hosty hodně srazil a tak i další minuty patřily domácím. Ti nakonec vstřelili ještě dvě slepené branky a srovnali stav série na 1:1. Rozhodující utkání se uskuteční na velký pátek od 10 hodin v Plavu.