18 POSTL Dominik 2 2 2   - 26 RŮŽIČKA David 1 1 1
20 KOPIC Petr     -1   - 76 VAZDA Radek 1   0
48 STEHLÍK David     0   - 93 JIŘÍČEK Miroslav 1   0
88 STEHLÍK František     -1   -

V semifinále play off připadl hokejbalistům plavského "béčka" tradiční soupeř, kterým jsou "Berani", tedy mužstvo HBC RAMS.

Do utkání lépe vstoupili domácí. Už ve 4. minutě si vynutil faul agilní Vazda, v úvodu následující přesilovky sice hosté míček vyhodili až k brankáři Pivcovi, kde se jej ujal Postl, proběhl celé hřiště a otevřel skóre. Hosté odpověděli vzápětí poté, co Jiříček ve středním pásmu nezachytil Egnerův náběh, ten se dostal až před Pivce a vyrovnal. Poté se iniciativa přelévala ze strany na stranu, skóre se ale neměnilo. Domácí si vytvořili několik vyložených šancí v přesilovce ve 13. minutě, ale Růžička dvě Kopicovy pobídky ve vedoucí gól nepřetavil.

Co se Růžičkovi nepodařilo v úvodní části, povedlo se mu hned v první minutě části druhé, kdy jej před brankou uvolnil Postl a Růžička mířil přesně. O dvě minuty později vyrazil na zteč Bartizal, jehož střelu Vyžrálek vyrazil k Vazdovi a ten se z dorážky nemýlil. A když se téměř vzápětí trefil z druhé vlny nabíhající Sokolík, vedli domácí už 4:1. Hosté byli celkem logicky dost opaření a druhá část tak z převážné části patřila domácím.

Do závěrečné třetiny vstupovali domácí přesilovou hrou a Postl zvýšil na 5:1. O minutu později na zteč jako tank vyrazil Jiříček a svůj útočný výpad zakončil nechytatelnou střelou pod horní tyčku. O dvě minuty později se po nenápadné Švecově střele, kterou Pivec podcenil, dočkali i hosté, na tom, že domácí utkání víceméně kontrolovali to ale nic nezměnilo. A nezměnil to ani třetí gól v Pivcově síti, který v 56. minutě vstřelil Svintek. Závěr si domácí bez větších problémů pohlídali a v sérii hrané na dvě vítězství se ujali vedení 1:0.